ua en ru

"Вибрала схему поведінки": лідер гурту "Тартак" пояснив цькування Ані Лорак в Україні

"Вибрала схему поведінки": лідер гурту "Тартак" пояснив цькування Ані Лорак в Україні Фото: Ані Лорак (instagram.com/anilorak)

Музикант висловив думку про ситуацію зі співачкою

Відомий український співак, автор пісень і лідер гуртів "Тартак" і "Був'є" Олександр Положинський пояснив, чому Ані Лорак, яка веде активну кар'єрну діяльність в РФ, піддається цькуванню з боку українців. Про це він розповів в інтерв'ю "Апостроф.Лайму".

"Я впевнений, що в значній мірі ситуацію з Ані Лорак спровокували саме ці випади явної неприхованої агресії проти неї. Знаєте, як це часто буває, людина йде в глуху оборону. Одного разу людина може зробити помилку, сказати дурість, не подумавши, випадково, не зрозумівши всіх наслідків, не чекаючи, що це буде мати якийсь резонанс. Можливо, навіть кілька таких помилок людина робить, не усвідомлюючи того. А, можливо, і свідомо робить, але думає: "Нічого страшного я не роблю, багато хто робить в своєму житті щось неправильне з точки зору інших людей", - зазначив музикант.

Положинський також назвав важливий чинник масового тиску.

"Давайте не будемо про Ані Лорак. Давайте про мене. Наприклад, я зробив і сказав те, чого робити або говорити не варто. І ось люди, які не сприймають моїх слів або мого вчинку, починають на мене тиснути. Можливо, навіть, серед цих людей дуже багато тих, кого я щиро люблю і поважаю, і точка зору яких була б мені важливою. Але всі вони висловлюють своє невдоволення моїми словами або моїм вчинком у такій формі, що провокують мене на агресію", - припустив співак.

"І ось я, людина нестримна, дуже емоційна, під таким пресингом, не відчуваючи великої підтримки від людей, на підтримку яких я розраховую, розумію, що весь світ проти мене. Я не бачу друзів, бачу тільки ворогів. І, навіть, ті люди, які вчора здавалися мені друзями, сьогодні раптом показують своє незадоволене обличчя, ненависть до мене, вважають мене злом, проявом всіх негативних якостей, які тільки є у людини. Всі вони одночасно з усіх боків на мене тиснуть", - сказав він.

За словами музиканта, в такій ситуації у людини є вибір: визнати провину і покаятися або підтверджувати своїми вчинками образ, який йому створили.

"Це дуже емоційна штука, яка може бути властивою будь-якій людині. І тому мені, з одного боку, і зрозуміла вся ця ситуація з Ані Лорак, наприклад. З іншого боку, мені шкода, що така ситуація склалася. І з третього боку, зараз Кароліна вже, на жаль, не робить нічого, щоб ця ситуація виправилася на краще. Вона вибрала свою схему поведінки, хтось її приймає, хтось не приймає", - підкреслив співак.

На його думку, неприйняття Ані Лорак в суспільстві вже закріпилося, і для змін "має пройти багато-багато років".

"Ось мені б хотілося, щоб в тих випадках, коли можна прощати, ми все-таки пробували прощати, навіть дурниці, навіть речі, які не вкладаються в поняття пристойності, здорового глузду. Принаймні дати шанс людині пояснити, якщо вона хоче це зробити. Якщо не хоче, якщо людина вибирає позицію категоричного ворога, то, звичайно, ворога прощати вже не можна. і не можна прощати відверті злочини, не можна прощати ненависть і зневагу до свого власного народу, до своєї країни. Це такі речі, які, на жаль, породжують відповідну реакцію. Тут вже нічого не поробиш", - зазначив Положинський.

Відео: Інтерв'ю з Олександром Положинським (YouTube / Апостроф)

Раніше лідер гурту "Тартак" пояснив, чому не виступає в Росії.

Diva Ані Лорак (відео: STYLER.rbc.ua)