ua en ru

"Виходь за мене": Каменських підкорила шанувальників знімком в мокрому купальнику (фото)

"Виходь за мене": Каменських підкорила шанувальників знімком в мокрому купальнику (фото) Фото: Настя Каменських instagram.com/kamenskux)

Зірка поділилася новим відвертим фото

Відома українська співачка Настя Каменських, яка почала сольну кар'єру під псевдонімом NK, поділилася з шанувальниками новим спокусливим фото. Відповідний знімок виконавиця опублікувала на своїй сторінці в соцмережі Instagram.

На фото зірка в мокрому білому обтягуючому боді сидить на краю басейну, який розташовується десь на висоті. На тлі співачки зелені дерева.

"Виходь за мене": Каменських підкорила шанувальників знімком в мокрому купальнику (фото)

Фото: Настя Каменських (instagram.com/kamenskux)

Знімок прокоментували багато шанувальників співачки:

"Вау!".

"Це де така краса?".

"Дуже шикарне фото і Ви на ньому".

"Красуня".

"Ніжна".

"Богиня".

"Ви прекрасні".

"Добре в мокрій кофті".

"Шикарна".

"На Шарліз Терон схожа".

"Виходь за мене".

"А Настенька вогонь".

"Хороша бісовка".

"Шикарний вид".

"Виходь за мене": Каменських підкорила шанувальників знімком в мокрому купальнику (фото)"Виходь за мене": Каменських підкорила шанувальників знімком в мокрому купальнику (фото)"Виходь за мене": Каменських підкорила шанувальників знімком в мокрому купальнику (фото)"Виходь за мене": Каменських підкорила шанувальників знімком в мокрому купальнику (фото)"Виходь за мене": Каменських підкорила шанувальників знімком в мокрому купальнику (фото)"Виходь за мене": Каменських підкорила шанувальників знімком в мокрому купальнику (фото)"Виходь за мене": Каменських підкорила шанувальників знімком в мокрому купальнику (фото)"Виходь за мене": Каменських підкорила шанувальників знімком в мокрому купальнику (фото)"Виходь за мене": Каменських підкорила шанувальників знімком в мокрому купальнику (фото)"Виходь за мене": Каменських підкорила шанувальників знімком в мокрому купальнику (фото)

Скріншот коментарів (instagram.com/kamenskux)

До речі, Каменських розкрила головний секрет схуднення на 20 кг. Завдяки своєму "головному секрету" Каменських скинула кілька десятків кілограмів за короткий час. Також співачка розповіла, чому корисно їсти сир на ніч, десь о 9-10 вечора.