ru ua

"Виступають колаборанти": Антін Мухарський розповів про "русский мір" на українському ТБ (відео)

"Виступають колаборанти": Антін Мухарський розповів про "русский мір" на українському ТБ (відео) Фото: Антін Мухарський (facebook.com-AntinMykharskyi)

За його словами, така ситуація деморалізує українців

Відомий український артист, шоумен і письменник Антін Мухарський розповів, як Росія вкладає величезні кошти в українські телеканали і медіа, щоб впливати на наше суспільство. Про це Мухарський заявив ефірі ObozTV.

Антін підкреслив, що рівень українського телебачення постійно падає.

"Я пам'ятаю вже дві подібні ситуації, коли був підйом, а потім ми знову занурювалися в абсолютну імлу російської шансонизации. Це було і після Помаранчевої революції, коли Росія вкидала сюди купу грошей в канали і ФМ-станції. Зараз ми спостерігаємо теж саме, коли пасіонарна частина суспільства б'ється головою об стінку, а держава нічого не робить, і ми бачимо повернення цієї русифікованої попси, людей", - говорить він.

За його словами, така ситуація деморалізує українців.

"Одні там на фронті б'ються за цю країну, коли в тилу іржуть, сміються, колаборанти виступають на центральних каналах. Це робиться свідомо. Це практики Табачника які з середини 90-х демотивований українців створювати український контент. Коли відверто на радіостанціях говорили: "Хлопці, пишіть російськомовні пісні", - розповів артист.

Мухарський нагадав, що такі популярні українські виконавці Ірина Білик, Ані Лорак і Таїсія Повалій перші альбоми записували українською мовою.

"Тобі кажуть, що за російське більше платять. Всі артисти розуміли, що коли ти співаєш українською, то тебе запросять на корпоратив до можновладців, адже вони всі належать до "російського світу", "московському православ'ю" і вони підтримують своїм доларом російськомовних артистів", - підсумував співак.

Відео: Антін Мухарський (obozrevatel.com)

Нагадаємо, що Антін Мухарський розповів, що виступає за посилення покарання за ухилення від сплати аліментів. За його словами, такий закон потрібен Україні.