ru ua

"Я - альфа-самець": Тищенко пояснив свою поведінку на шоу "Танці з зірками"

"Я - альфа-самець": Тищенко пояснив свою поведінку на шоу "Танці з зірками" Фото: facebook com NikolayTishenko

Танець Тищенко і його партнерки назвали вульгарним

Ресторатор і украиснкий телеведучий Микола Тищенко, після неоднозначних відгуків з боку фанатів і критики свого виступу на шоу "Танці з зірками 2018", прокоментував своє поводження. Тищенко звернувся до своїх шанувальників на Instagram-сториз.

Зазначимо, що танець ведучого і DJ NANA багатьом видався вульгарним.

Виступ Миколи Тищенка і DJ NANA

"На тлі інших танців виглядав танець вульгарний з цими вигинами тіла у партнерки крупним планом на всю камеру. Ця ідея альфа-самця виглядає як нарцисизм у вашій формі прояви", - писали в мережі.

"Я - альфа-самець": Тищенко пояснив свою поведінку на шоу "Танці з зірками"

Скріншот коментарів (instagram.com/nikolaytyshchenko)

Такі образи сподобалися навіть не всім суддям. Катерина Кухар теж зазначила, що танець був досить вульгарним. Монатік і Влад Яма дали поради танцюристам. Загальний бал виступу – 13 балів.

"Друзі, читаю ваші коменти і просто дивуюся! Ну невже ви думаєте, що я буду всім кричати, що я альфа-самець? Я вживаюся в образ. Це був танець і завдання", - пояснив свою поведінку Тищенко.

"Я - альфа-самець": Тищенко пояснив свою поведінку на шоу "Танці з зірками"

Скріншот Instagram-сториз (instagram.com/nikolaytyshchenko)

"Ви такі жорстокі, ви такі несправедливі, але ви такі улюблені. Я працюю для вас, друзі. І я хочу, щоб ви знали, так - я альфа-самець, якщо вам так хочеться", - додав він.

До речі, раніше STYLER писав, як пройшов перший ефір танцювального шоу в матеріалі: "Альфа-самец" Тищенко, пристрасна Єфросиніна і вальс від Марченко: як пройшов перший ефір "Танців з зірками".

Нагадаємо, у коментарі STYLER Микола Тищенко розповів, чим їй довелося пожертвувати заради участі в шоу. А також відверто зізнався, буде дружина ревнувати його до партнерки по проекту.

До цього телеведучий докладно объяснил чому вирішив брати участь у танцювальному проекті. Як з'ясувалося, всьому виною перша любов Тищенко.

Танці з зірками 2018 - офіційна презентація