ua en ru

"Я вдячний за сина": батьком дитини відомої гімнастки виявився нардеп-утікач

"Я вдячний за сина": батьком дитини відомої гімнастки виявився нардеп-утікач Колаж (РБК-Україна)

Про любовний зв'язок пари давно ходили чутки

Скандальний український депутат-утікач і бізнесмен Олександр Онищенко зізнався, що є батьком первістка гімнастки Ганни Різатдінової. Про це він повідомив у коментарі виданню "Страна.юа". За словами опального нардепа, він щасливий стати татом.

"Я вдячний Ані за сина. Назвали на честь мого батька - Рома. Мама і малюк почувають себе чудово. А я? Ну а як може почувати себе чоловік, який знову став батьком. Так, у моєму житті теж бувають прекрасні новини", - заявив Олександр Онищенко.

Нагадаємо, що недавно з'явилася новина про те. що українська гімнастка народила первістка. Різатдінова довго приховувала свою вагітність і останнім часом проживала в Барселоні. Парі давно приписували любовний зв'язок, але все це було на рівні чуток.

"Я вдячний за сина": батьком дитини відомої гімнастки виявився нардеп-утікачФото: Ганна Різатдінова (Instagram)

Нагадаємо, що у бізнесмена Олександра Онищенка є вже двоє дітей: 22-річна дочка Діана і 15-річний син Олександр.

Опальний нардеп Верховної Ради Олександр Онищенко відомий як тусовщик, організатор конкурсів краси, один голлівудських акторів і Дональда Трампа. Але до всього цього скандальний депутат ще й бізнесмен, походження стану якого вельми сумнівно.

"Я вдячний за сина": батьком дитини відомої гімнастки виявився нардеп-утікачФото: Онищенко в оточенні жінок (beztabu.net)

Антикорупційне бюро запідозрило нардепа в створенні організованого злочинного угруповання, яка завдала шкоди державі в розмірі понад 3 мільярдів гривень у результаті спільної діяльності з "Укргазвидобування". У справі також проходить його літня мати, на яку було оформлено частина газового бізнесу. Після цього скандальний нардеп втік з України.