ua en ru

"Я вдячна небу за цей подарунок": Світлана Лобода розповіла про своє цікаве положення

"Я вдячна небу за цей подарунок": Світлана Лобода розповіла про своє цікаве положення Фото: Світлана Лобода (instagram.com)

Співачка йде у відпустку до червня

Українська співачка Світлана Лобода, яка останнім часом найчастіше виступає в Росії, підтвердила, що чекає на другу дитину.

Як повідомляє прес-служба співачки, на сцені Міжнародної професійної музичної премії BraVo, де LOBODA отримала премію "Співачка року" з рук легендарного Ероса Рамазотті, а альбом "H2LO" став кращим в номінації "Альбом року", артистка підтвердила своє цікаве положення.

"Я вдячна небу за цей подарунок": Світлана Лобода розповіла про своє цікаве положення

Скріншот сторінки facebook.com/Yula.Yula1

"Цей рік був наповнений яскравими подіями, і в моєму житті він став знаковим! Я йду в невелику відпустку, щоб записати для вас новий альбом і підготувати абсолютно нове шоу, яке ми покажемо вже в жовтні!", - сказала співачка.

"Я вдячна небу за цей подарунок": Світлана Лобода розповіла про своє цікаве положення"Я вдячна небу за цей подарунок": Світлана Лобода розповіла про своє цікаве положення"Я вдячна небу за цей подарунок": Світлана Лобода розповіла про своє цікаве положення"Я вдячна небу за цей подарунок": Світлана Лобода розповіла про своє цікаве положення"Я вдячна небу за цей подарунок": Світлана Лобода розповіла про своє цікаве положення

Світлана Лобода на премії BraVo (фото: facebook.com/Yula.Yula1)

"А також я йду, щоб підготуватися до найважливішої події в житті кожної жінки - народження малюка. Для мене це велике чудо ... і я вдячна неба за цей подарунок, а вам, за вашу любов і ваше визнання! Уже в червні я знову в строю, знову на концертах. Ваша LOBODA ", - додала вона.

Відзначимо, днями в ЗМІ воявілась інформація, що Світлана Лобода вагітна від культового музиканта німецької групи Rammstein Тилля Ліндеманна.