ru ua

"Я відчувала себе збентеженою": Меган Фокс розповіла про напружені стосунки з пресою

"Я відчувала себе збентеженою": Меган Фокс розповіла про напружені стосунки з пресою Фото: instagram.com/the_native_tiger

Актриса зізнался, як навчилася не реагувати на висловлювання хейтерів

Американська актриса і фотомодель Меган Фокс розповіла, як ставиться до спілкування з журналістами і скандальним матеріалами в пресі. Артистка зазначила, що часто зіштовхувалася з перекручуванням своїх висловлювань і негативними коментарями в соціальних мережах. Також зірка знялася у відвертій фотосесії, де представила нижню білизну з нової колекції бренду Frederick's of Hollywood. Про це вона повідомила в інтерв'ю журналу Style Verify Magazine

"Як мінімум кілька разів я відчувала знущальне ставлення з боку преси, та й звичайних людей. Людям подобається використовувати мою історію і мої власні слова проти мене. Я відчувала себе абсолютно безпорадною, намагаючись залишатися щирою", - зізналася Фокс.

Актриса вважає, що західні таблоїди часто неправильно тлумачили її слова, щоб написати скандальний матеріал. "Таблоїди просто змінювали суть сказаних мною слів, щоб було більше драми, і щоб привернути більше уваги. Я відчувала себе збентеженою і не розуміла, як мені слід поводитися, працюючи в цій галузі і як давати інтерв'ю. Незалежно від того, наскільки позитивними були мої наміри, кожен раз, коли я відкривала свій рот, це ставало чимось неймовірно скандальним і негативним. А потім моя душа розривалася на частини ", - зазначила вона.

Меган додала, що навчилася сприймати негативну і неправдиву інформацію про себе як уроки для его. Саме цей спосіб вберігає її від поганого настрою. "Мені здається, мені допомогли "духовні пошуки". Мені потрібно було подивитися на ситуацію з висоти пташиного польоту, щоб мати певну ясність і об'єктивність. Потрібно просто не персоналізувати ситуацію. Потрібно дивитися на подібні речі здалеку, не беручи все близько до серця. Це дозволить не відчувати себе жертвою, і поверне силу і віру в себе", - поділилася актриса.

Нагадаємо, що Крістіна Агілера здивувала фанатів незвичайними експериментами із зовнішністю.