ru ua

"Я задоволена": Злата Огнєвіч про свій виступ і головного конкурента у "Танцях з зірками"

"Я задоволена": Злата Огнєвіч про свій виступ і головного конкурента у "Танцях з зірками" Злата Огнєвіч і Дмитро Жук (фото: прес-служба "1+1")

Огнєвіч також перерахувала кращі, на її думку, виступи першого ефіру

Перший ефір нового сезону "Танці з зірками 2018" відгримів 26 серпня. На паркет вийшли 13 зіркових учасників, серед яких — Злата Огнєвіч. Партнером української виконавиці виступив вже відомий за попереднім сезоном танцюрист Дмитро Жук.

Незважаючи на значний танцювальний досвід Злати, у фіналі першого ефіру пара отримала від вимогливого журі 16 балів, посівши 12-ю позицію. На думку членів журі, номер Злати та Дмитра вийшов трохи скутим, не вистачало емоцій. Наприклад, Влад Яма порахував, що номер вийшов "трохи сухуватим, як у пустелі".

До речі, на паркеті першого ефіру Злата як раз перевтілилася в "пустельну німфу". Пара захопила своїх шанувальників незвичайним танцем у стилі модерн під пісню Стінга "Desert Rose".

Злата Огнєвіч і Діма Жук

Злата Огнєвіч і Діма Жук (фото: прес-служба "1+1")

Сама ж Огнєвіч своїм першим виступом задоволена. Дівчина пояснює, що на паркеті проекту вона і правда відчувала себе "духом пустелі". Більше того, співачка впевнена: найкращі танці з Дмитром у них ще попереду.

"Я багато разів переглядала наш виступ з Дімою Жуком. Я дуже задоволена виступом, вважаю цей дубль кращим з тих, що ми репетирували з Дімою. Краще навіть, ніж було на генеральному прогоні. Під час ефіру у мене було відчуття, що я дійсно перебуваю в пустелі і є цим духом пустелі, який заманює до себе подорожніх — я отримала неймовірне задоволення, для мене це нова інша стихія. Спів на сцені відрізняється від танців, на сцені я відчуваю себе, як риба у воді. Тут же не можна співати — мають співати лише твої очі і твоє тіло. Безумовно, є багато моментів, над якими мені треба працювати, які потрібно виправляти, але я не звикла зупинятися на півдорозі. Вірю, що наші кращі яскраві танці з Дімою — попереду", — розповіла в коментарі STYLER Злата Огнєвіч.

Зазначимо, що Злата тренується ледь не щодня, радуючи підписників завидною розтяжкою.

Виступ Злати Огнєвіч і Дмитра Жука під час першого ефіру шоу "Танці з зірками 2018" (відео: YouTube/Танці з зірками)

Партнер Огнєвіч — Дмитро Жук — у минулому сезоні танцював у парі зі співачкою Камалією.

За словами Злати, їй неймовірно пощастило з партнером.

"Перед проектом "Танці з зірками" я дуже переживала, який же мені дістанеться партнер, чи будемо ми з ним гармонійно виглядати, чи зійдуться наші характери, тому що це дуже важливо в танцях на паркеті. На сьогоднішній день можу сказати, що мені неймовірно пощастило з партнером! Діма Жук — справжній професіонал, талановитий, красивий, ми з ним чудово виглядаємо як пара і повірте, ми ще покажемо багато красивих номерів і здивуємо!" — ділиться емоціями Огнєвіч.

Злата Огнєвіч і Дмитро Жук

Злата Огнєвіч​​​​​​​

Злата Огнєвіч​​​​​​​ і Дмитро Жук під час першого виступу на шоу "Танці з зірками" (фото: instagram.com/zlata.ognevich)

Що стосується виступів інших учасників під час першого ефіру, то тут Огнєвіч не хоче говорити про конкуренцію. Однак співачка відверто зізналася, чиї номери їй сподобалися найбільше.

"Своїм головним конкурентом я вважаю себе — завжди прагну бути кращою, ніж я була раніше. Тому це виклик собі і своїм можливостях, перевірка свого характеру. З приводу інших учасників — не буду говорити про конкурентів, але мені дуже сподобалися виступи Ігоря Ласточкіна, Маші Єфросиніної. Здивував і порадував Руслан Сенічкін, тому що він прийняв цей виклик — брати участь у такому складному шоу як "Танці з зірками", — підсумувала Злата Огнєвіч.

Зіркова пара Огнєвіч-Жук

Зіркова пара Огнєвіч-Жук (фото: instagram.com/zlata.ognevich)

Подивитися всі виступи 13-ти зіркових учасників проекту можна в матеріалі: "Альфа-самець" Тищенко, пристрасна Єфросиніна і вальс від Марченко: як пройшов перший ефір "Танців з зірками".

Відзначимо, що в цьому сезоні за звання кращої танцювальної пари змагаються одразу 14 пар. Однак через травму вийти на паркет першого ефіру не змогла солістка гурту "НеАнгели" Слава Камінська.

Танці з зірками 2018: як пройшла пре-паті у зв'язку з офіційним запуском нового сезону (відео: STYLER)