ua en ru

"Я не сказала": Собчак "відхрестилася" від своїх слів про український Крим

"Я не сказала": Собчак "відхрестилася" від своїх слів про український Крим Фото: Ксенія Собчак (instagram.com xenia_sobchak)

У ведучої виник спір з журналістом в прямому ефірі

Ведуча і журналістка Ксенія Собчак, яка буде балотуватися в президенти РФ, відхрестилася від своїх слів про український Крим і сказала, що її слова не так трактували. Про це вона повідомила в суперечці з журналістом Олексієм Голубєвим в ефірі "Ехо Москви".

"Я не сказала. От відчувається ваш непрофесіоналізм у всьому. Могли б ви знайти точну цитату і ми тоді продовжимо цю розмову. Мені здається, що все-таки вам треба краще готуватися до ефіру", - сказала вона.

Після цього між ними виникла сварка, в ході якої вони звинуватили один одного в непрофесіоналізмі, а Собчак попросила її цитату про Крим "в студію".

"На території РФ діє пріоритет міжнародного права над внутрішнім правом. Я вважаю, що ми порушили міжнародне право, і в цьому сенсі Крим по міжнародному праву, звичайно ж, належить Україні. Ось що я сказала", - підкреслила вона.

"Вкрай важливо, з якої точки зору ми дивимося на це питання. Безумовно, питання Криму зараз дуже складний. Його не можна вирішити одним махом руки туди або назад і так далі. Там живуть живі люди хочуть бути частиною Росії. Багато хто дійсно цього хочуть і голосували за це і людей не можна ось так туди-сюди ними жонглювати. Це складний зараз питання. Це величезна геополітична катастрофа, яка сталася з нашою країною", - підсумувала собчак.

Нагадаємо, що кандидат в президенти РФ, журналістка Ксенія Собчак заявила про те, що Крим належить Україні.

"З точки зору міжнародного права, Крим – український. Ми порушили наше слово, ми порушили Будапештський меморандум 1994 року. Ми дали обіцянку, і ми цю обіцянку не виконали",- заявила Собчак.