ru ua

"Я не хочу змагатися!": Сергій Бабкін про свою участь у Нацвідборі на Євробачення 2018

"Я не хочу змагатися!": Сергій Бабкін про свою участь у Нацвідборі на Євробачення 2018 Фото: Сергій Бабкін (РБК-Україна)

Відбір на Євробачення 2018 в Україні розпочнеться вже 10 лютого

Незабаром в Україні стартує відбір на Євробачення 2018. За право представляти Україну на Євробаченні у Лісабоні будуть боротися 18 учасників.

У той час як багато конкурсантів пишуть пісні спеціально для того, щоб представити їх під час прямих ефірів, артист Сергій Бабкін написав свою конкурсну пісню ще рік тому. Про це він розповів у коментарі для Styler.

"Пісню я не готую. Вона готова, написана ще рік тому. І вона була написана не спеціально до Євробачення. Вона була з таким музичним оформленням, якого у мене ніколи в житті не було!" - поділився артист.

Відео: Сергій Бабкін про свою участь у Нацвідборі на Євробачення 2018 (video.rbc.ua)

За стилем це пісня – єдина у своєму роді, додає він.

"Бабкін нічого такого не робив раніше! Для Нацвідбору ми її скоротили до трьох хвилин, бо треба було саме три хвилини. А взагалі вона триває 4.50", - розповів артист.

У цілому, Бабкін вирішив брати участь у Нацвідборі тільки тому, що хоче донести свою пісню як можна більшій кількості людей. А, як відомо, аудиторія прямих ефірів відбору – велика.

"Я просто запитав себе: "Навіщо?". І я на це питання собі відповів: "Я хочу, щоб почули пісню". Я не люблю змагатися. Я не хочу змагатися! Якщо стосується мистецтва, творчості, пісень – тут, на мій погляд, не може бути змагань. Це не спорт!", - сказав він.

Але, за словами Бабкіна, якщо його пісню на Національному відборі все ж визнають кращою, то і від перемоги він відхрещуватися не буде.

"Я не хочу змагатися!": Сергій Бабкін про свою участь у Нацвідборі на Євробачення 2018Фото: Сергій Бабкін з дружиною (прес-служба телеканалу 1+1)

"Якщо мені, припустимо, скажуть: "Сірий, ти переміг!", то я ж не буду говорити "Ні, ні! Приберіть, будь ласка, цю перемогу, не хочу ніякої перемоги!". Переміг – ну чудово! Але думати про те, що я прийшов, щоб поділити, я хочу перемоги – ні! Я хочу дуже якісно відтворити те, що написав", - пояснив він свою думку про участь у відборі на Євробачення 2018.

Сергій Бабкін додає: він сам ніколи не називав себе вокалістом. Але при цьому в конкурсній пісні є складні моменти, які він сподівається виконати без помилок і "витягнути" високі ноти.

"У пісні є три дуже високі ноти. Вони потрапляють саме на слова "Я знаю", "я вірю" і "я бачу". Це дуже важко! Зараз я репетирую. І, начебто, у мене виходить", - розповів він.

При цьому сам Сергій Бабкін абсолютно спокійно ставиться до того, що в Голосі країни він знаходиться в журі, а ось на Нацвідборі виступить вже в ролі конкурсанта, якого оцінюватимуть судді.

"Так, будуть судді, які говоритимуть мої плюси-мінуси, розбирати мене по шматочках. Всяке будуть говорити. Але я пішов на це! Я до цього готовий, і все абсолютно нормально сприймаю", - сказав Бабкін.

"Я не хочу змагатися!": Сергій Бабкін про свою участь у Нацвідборі на Євробачення 2018"Я не хочу змагатися!": Сергій Бабкін про свою участь у Нацвідборі на Євробачення 2018"Я не хочу змагатися!": Сергій Бабкін про свою участь у Нацвідборі на Євробачення 2018

Фото: Сергій Бабкін з дружиною (прес-служба телеканалу 1+1)

Також артист запевнив: він зовсім не замислюється над тим, кого можна вважати конкурентами на Національному відборі.

"На жаль, я більшість конкурсантів навіть не знаю. Потрібно хоча б бути знайомим з творчістю, щоб сказати про людину щось. Але це скаже нам не про людину, а лише про творчість! Я чув один раз співака Constantine. Він виступав на Танцях. Хороший хлопець, дуже тямущий. Тонкий, цікавий, крихкий! Кльово, що він теж бере участь", - поділився думкою Сергій Бабкін.

Раніше Kozak System розповіли про своє участь у Нацвідборі на " Євробачення 2018.

Відбір на Євробачення 2018: що відомо про гурт KOZAK SYSTEM (фото, відео).