ua en ru

"Я не хочу туди їхати": Макаревич розповів, чому не дає концертів в Криму

"Я не хочу туди їхати": Макаревич розповів, чому не дає концертів в Криму Фото: Андрій Макаревич (vk.com/andreymakarevich)

Музикант назвав справжню причину

Російський співак, лідер групи "Машина времени" Андрій Макаревич пояснив, чому не їздить виступати в Крим. Про це пише "Эхо Москвы".

"Я вважаю, що в сьогоднішньому світі, та й в будь-якому світі обов'язкова умова його стабільності - це міжнародні домовленості, які треба дотримуватися. Якщо все їх будуть не дотримуватися, то почнеться чортзна-що. А розмова на тему "а ось американцям можна, значить і нам можна" - це розмова поганий. Виходить, що якщо хтось краде, то і ми будемо красти. А це не позиція", - зазначив музикант.

Макаревич додав, що після того, як Крим визнали окупованою територією, він там жодного разу не був і не планує. Він додав, що не поїде навіть з дозволу української влади.

"Ні, я не хочу туди їхати. Я вважаю цю територію окупованою", - чітко і ясно відповів музикант.

"Зараз я весь час намагаюся собі сказати, що, якщо відбувається подія, на яке безпосередньо, ось зараз ти вплинути не можеш, постарайся зберегти залишки своїх нервів. Інакше можна просто розумом рушити", - додав Макаревич.

Раніше Макаревич поставив на місце росіян, які його критикують.

Хайп таксі #13 чи варто розірвати дипвідносини з Росією