ua en ru

"Я - моржик!": Олег Винник розповів про саме незвичайне святкування Нового року

"Я - моржик!": Олег Винник розповів про саме незвичайне святкування Нового року Фото: Олег Винник ( facebook.com/Olegg.Vynnyk.official)

Популярний співак відкрив таємницю про улюблений атрибут новорічного свята

Популярний український співак Олег Винник розповів про саме незвичайне святкування Нового року, про сімейні традиції і поділився планами на майбутнє. Про це артист розповів в інтерв'ю журналу VIVA.

Від 2018 року, що настає, співак чекає в першу чергу – миру.

"Не люблю підводити підсумки. Та й в цілому намагаюся не дивитися назад. Скажу, що цей рік був для мене дуже успішним: все, що ми хотіли зробити в цьому році – ми зробили. З цими емоціями і накопиченнями у вигляді позитивних моментів я хочу увійти в 2018 рік сам і побажати того ж іншим. Якщо ми щороку будемо домагатися успіху (в позитивному плані, без агресії) – з кожним роком ми будемо все щасливіше і щасливішими. І Новий рік буде для кожного з нас теж вдалим", - розповів Олег Винник.

Співак розповів, що на новорічні свята у нього є обов'язковий традиційний атрибут – це петарди.

"Як правило, ми, артисти, стоїмо на сцені в Новий рік. Якщо не стоїмо на сцені – тільки тоді вже святкуємо. Це відбувається в якомусь дуже вузькому колу людей, без величезних столів. Але найголовніше, що в мене має бути на Новий рік – петарди! Підпалювати їх я нікому не довіряю, роблю це сам, так що після Нового року у мене на пальцях завжди пухирі від запальничок. Я ж прожив багато років у Німеччині, а там люди мають право лише раз на рік, саме на Новий рік, підривати ці петарди тоннами. Це феєрично!", - поділився Винник і розповів про саме екстремальне святкування у своєму житті.

Олег Винник розповів про два незабутніх момента, пов'язаних з Новим роком. Перший стався у Берліні, де артист ледь не зустрів свято в ліфті, а другий – в Одесі.

"Це був випадок, як показують у фільмах! Після шоу в Берліні мало не запізнився на святкування Нового року! Це була справа буквально декількох секунд. Мене зустрічали біля ліфта з шампанським. В минулому році теж у нас був незабутній момент. У новорічну ніч я працював на концерті в Одесі та 1 січня о 6 ранку скупався в морі! Відкрив сезон, називається! Я не зовсім морж. Моржик!", - розповів співак.

На старості років, співак Олег Винник планує бути щасливим, подорожувати і радіти життю.

"Комусь це може здатися банальним, але я хочу щасливої старості. Ми на пенсії повинні відпочивати і насолоджуватися тим, що, можливо, ми хотіли в своєму житті побачити або зробити, але так і не встигли. Ми не повинні працювати, а повинні радіти нашим онукам, правнукам. Ось це – щастя!", - поділився планами артист.

До речі, Олег Винник розповів про розбите серце.