ua en ru

"Я нев'їзний в Україну": російський поет і композитор зізнався в любові до української публіки

"Я нев'їзний в Україну": російський поет і композитор зізнався в любові до української публіки Фото: В'ячеслав Малежик (malezhik.ru)

За словами артиста, він буде чекати, коли його запросять знову

Російський поет і композитор В'ячеслав Малежик поскаржився, що він нев'їзний в Україну. Про це заслужений артист Росії повідомив в інтерв'ю "Московський комсомолець". За його словами, бажання повернутися у нього велике.

"З весни я нев'їзний в Україну. Я люблю українську публіку. Але не все в моїх силах. Тому потерплю і дочекаюся, коли стану бажаною персоною", - сказав артист.

Також Малежик розповів, як відходить від пережитого інсульту.

"З хворобою продовжую боротися. Намагаюся не сумувати і вірити в одужання, Головний аргумент у моєму успіху, як би пишномовно звучить, небеса. Я так розумію, мене залишили на цьому світі, щоб доробити призначені мені справи і в цілому осмислити, заради чого ми живемо. Сім'я і друзі зробили особливий вплив на моє здоров'я. В першу чергу, моя дружина Тетяна, яка буквально виходила мене. За що їй величезне дякую", - поділився поет.

В'ячеслав Малежик - заслужений артист Росії. Популярність на естраді він завоював ще в радянський час, виступаючи з різними колективами, в тому числі в ансамблях "Веселі хлопці", "Блакитні гітари" і "Полум'я". У середині 1980-х років Малежик почав сольну кар'єру і з тих пір випустив більше 30 альбомів.

У лютому 2017 року артист відзначив 70-річний ювілей. У травні Малежик поповнив ряди російських артистів, яких у ніс в "Чистилище" "Миротворець" за відвідування окупованого Криму.

Нагадаємо, що у Києві побили колумбійського артиста цирку "Кобзов" Джефрі. Це зробили співробітники національного цирку, стверджує генеральний директор цирку "Кобзов" Микола.