ua en ru

"Трохи заздрю Вані Дорну": Pianoboy висловився про гастролі в РФ

"Трохи заздрю Вані Дорну": Pianoboy висловився про гастролі в РФ Фото: Дмитро Шуров (mediananny.com)

На думку Шурова, поки Росія не стане цивілізованим сусідом - він туди з концертами не поїде

Музикант проекту Дмитро Шуров Pianoboy розповів, що не поїде з гастролями до Росії. Про це він повідомив виданню ТаблоID.

"Я не поїду туди з концертами з-за того, що це нібито два братні народи. Братніми вони більше ніколи не будуть, це очевидно. Я б хотів поїхати туди з концертами, коли це будуть два цивілізованих сусіда, як Німеччина, Франція, Польща, Україна. Мені здається, політикам потрібно вийти на конструктив і зупинити смерті. Поки цього не станеться, ми не поїдемо. А це не станеться скоро", - сказав Шуров.

"Мені дуже складно бути в ситуації, коли суспільство настільки сильно розколоте і в Україні,і в Росії. Адже в Росії є адекватні люди, а є люди, які здавалися адекватними, а виявилися зовсім не такими. Так і тут. Я в цьому плані трохи заздрю Вані Дорну, тому що він все-таки робить танцювальну музику, робить в першу чергу entertainment, не дуже заточений на словах, на меседжі, і його аудиторія зовсім інша, крім того, що вона масова. Ми дуже сильно сконцентровані на текстах, і в ситуації, що склалася, майже неможливо все це співати в Росії", - підсумував артист.

Нагадаємо, Ріапобой висміяв сучасне суспільство.