ua en ru

"Я щаслива": продюсер Лободи зворушливо привітала співачку з народженням другої дитини

"Я щаслива": продюсер Лободи зворушливо привітала співачку з народженням другої дитини Фото: Світлана Лобода (instagram.com/lobodaofficial)

Свої привітання вона опублікувала в соцмережі

Пролюсер української співачки Світлани Лободи Нателла Крапівіна привітала виконавицю з народженням другої дитини. Нагадаємо, що артистка народила дівчинку в одній з кращих клінік Лос-Анджелеса. Свій пост Крапівіна розмістила в Instagram.

"Ну нарешті!!!! Я така щаслива за свого артиста, друга, близьку людину! Я пишаюся тим, що ти вмієш, будучи на вершині, пам'ятати, що місія у жінки тільки одна. І, слава богу, що все вже дуууже добре!! Люблю", - написала Крапівіна.

"Я щаслива": продюсер Лободи зворушливо привітала співачку з народженням другої дитиниСкріншот (instagram.com/natellakrapivina)

В коментарях шанувальники побажали Лободі та її дочці здоров'я і всього самого найкращого. Фанати бажають міцного здоров'я дівчинці та її мамі.

"Я щаслива": продюсер Лободи зворушливо привітала співачку з народженням другої дитини

Скріншот коментарів (instagram.com/natellakrapivina)

Як раніше писав Styler, 35-річна співачка Світлана Лобода народила другу дитину. Дівчинка з'явилася на світ в одній з найдорожчих клінік Лос-Анджелеса. Виконавиця повідомила, що вона і дитина почувають себе добре.

Світлана Лобода: наша чи не наша