ua en ru

"Я зроблю все можливе, щоб створити сім'ю": Наталя Могилевська відверто розповіла про особисте життя

"Я зроблю все можливе, щоб створити сім'ю": Наталя Могилевська відверто розповіла про особисте життя Фото: Наталя Могилевська (Прилепа Олександр / УНІАН)

Артистка готова до створення нових відносин

Наталя Могилевська зробить все, щоб створити сім'ю, але при цьому готова прийняти самотність. Про це зірка розповіла в інтерв'ю ELLE Україна.

"Моє серце, як і раніше вільно. Але я відійшла після розставання з чоловіком і відчуваю, що сьогодні готова до створення нових відносин", - сказала Могилевська.

"Ми схильні до різних страхів - самотності, безгрошів'я, смерті. В нас є все: ми буваємо ревниві, жадібні, заздрісні. Але ти або дозволяєш цьому взяти над собою владу, або намагаєшся зробити все, щоб було інакше. Мій життєвий девіз - зроби все, що можеш, а буде так, як повинно бути! Тому я зроблю все можливе, щоб створити сім'ю, але буду готова прийняти і свою самотність", - додала співачка.

Наталя Могилевська

Наталя Могилевська (фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya)

Могилевська з Потапом

Могилевська з Потапом (фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya)

Раніше українська співачка показала, як готується до "польоту в космос".

"А ви таке пробували? Дуже корисно і дуже страшно. Мій інструктор продовжує мене готувати до польоту в космос мінімум!" - написала під відео Могилевська.

Під відео виконавиці шанувальники пишуть свої захоплені коментарі.

Також Могилевська розповіла про стосунки з Потапом.

"Потап і Південно, ми були близькими друзями в 2000-х. Вийшла ностальгічна зустріч і трохи флірту, як колись", - написала виконавиця.

"Ми і зараз. Друзі", - відповів у коментарі Потап.