ua en ru

"Я дуже сумую": Джамала розповіла, чому не їздить у Крим

"Я дуже сумую": Джамала розповіла, чому не їздить у Крим Фото: Джамала (РБК-Україна)

Українська співачка вже тривалий час не була на півострові

Джамала дізнається про рідному домі в Малореченському тільки зі слів батьків, які там залишилися. Про це співачка розповіла в інтерв'ю "Крим. Реалії".

"Я дуже сумую... Бо майже чотири роки я не бачила свій будинок, свій двір. Мені тато тільки розповідає, що у нас вже великі пальми. Мені завжди вони здавалися маленькими в дитинстві, а зараз вимахали в триповерхову будівлю. Мені сумно, що я не могла поїхати на похорон до дідуся... Мені прикро чути, що Джамала весь час говорить тільки про Крим. Але якщо це правда моє серце, такий біль?"- зазначила артистка і не змогла стримати сліз.

Джамала розповіла, що раніше в їхньому домі було багато людей, а зараз він порожній.

Відео: Інтерв'ю Джамали (youtube.com/Крым Реалії)

"У нашому домі завжди було багато людей. 30-40 чоловік родичів і друзів – це була норма. Зараз наш будинок пустує, там тільки мама, тато, собаки і кішки. Мама влітку дзвонить і дуже засмучується, що ми з сестрою не можемо приїхати. У сестри двоє маленьких дітей, вона живе у Стамбулі. Пройти цю умовну межу – це ціле випробування. Зараз не можна сказати, що я можу з легкістю поїхати в Крим", - поділилася співачка.

"Мені заборони, слава богу, немає. Але і довіри теж немає. Тому я не їжджу в Крим",- додала Джамала.

Раніше Джамала розповіла про своє непросте дитинство.