ua en ru

"Я його спеціально розорила": українська співачка відверто розповіла про свого чоловіка

"Я його спеціально розорила": українська співачка відверто розповіла про свого чоловіка Фото: Оля Полякова (facebook.com-polyakovamusic)

Зірка поділилася, як боротися з сімейними труднощами

Українська співачка Оля Полякова поділилася секретами щасливого сімейного життя. Про це вона розповіла в інтерв'ю виданню "Єдина".

Виконавиця розповіла, що в її відносинах з чоловіком їй немає коли переживати труднощі.

"Нам ніколи переживати кризи: мене часто не буває вдома. Тому наші зустрічі – це вже щастя! Мені дуже пощастило в цьому відношенні з чоловіком. Будь-який інший на його місці цього б не витримав. Тому що ти не бачиш кохану людину поруч. Його просто немає! Він з'являється, як ясне сонечко, і знову зникає. У мене буває так, що я тиждень живу в аеропорту Бориспіль. Там можна взяти кімнату, щоб дочекатися наступного рейсу. Потім я вилітаю в інше місто, ночую і вранці повертаюся в Бориспіль, знову чекаю свій рейс...І так – тиждень. Тому я дзвоню Вадику і кажу: "Будь ласка, візьми дітей, у мене є півтори години, привези їх. Поснідаємо разом". Він приїжджає до мене в Бориспіль, і у нас "свиданка", - зізналася Полякова.

"Я його спеціально розорила": українська співачка відверто розповіла про свого чоловікаФото: Полякова з сім'єю (edinstvennaya.ua)

За словами Олі, вона спокійно відпускає чоловіка одного з дітьми на відпочинок.

"Я ж талановита жінка. З чоловіка-мільйонера швидко зробила просто хорошої людини. Тому тепер він не багатий, і я не боюся.. Я його спеціально розорила, щоб спокійно відпускати з дітьми на море", -іронічно сказала зірка.

Нагадаємо, що чоловіком Олі є Вадим Поляков - український бізнесмен.

Як раніше писав Styler, популярна українська співачка Оля Полякова заявила, що вони з чоловіком планують третю дитину.