ua en ru

"Я сто років не була": Аліса Фрейндліх прокоментувала попадання в "чорний список" України

"Я сто років не була": Аліса Фрейндліх прокоментувала попадання в "чорний список" України Фото: Аліса Фрейндліх (alisa-freindlih.ru)

Народна артистка РФ відхрестилася від поїздки на півострів

Народна артистка Росії Аліса Фрейндліх прокоментувала своє попадання в "чорний список" Міністерства культури України. Вона повідомила, що навіть не знає, чим може представляти загрозу для країни.

"Я вперше від вас це почула. Тому я навіть не думала на цю тему. Чим я могла? Я взагалі в Україні сто років не була. Не знаю..." - розповіла вона одному з російських каналів.

"Я сто років не була": Аліса Фрейндліх прокоментувала попадання в "чорний список" УкраїниФото: Аліса Фрейндліх (alisa-freindlih.ru)

Нагадаємо, що в список увійшли музиканти Олександр Маршал, Олексій Долматов, він же Guf, Вікторія Циганова, Олександр Буйнов і Лариса Доліна, а також актори Олександр Баширов і Аліса Фрейдліх. Всього в "чорному списку" на сьогоднішній день вже близько 130 російських прізвищ.

Нагадаємо, що Аліса Фрейндліх володарка двох російських театральних премій "Золота Маска" (2001, 2006) і двох премій Російської Академії кінематографічних мистецтв "Ніка" (1994, 2005). У 2016 році удостоєна премії "Ніка" в номінації "Честь і гідність". Найбільш відома по фільмам: "Солом'яний капелюшок" (1974), "Агонія" (1974), "Службовий роман" (1977), "д'артаньян і три мушкетери" (1978), "Сталкер" (1979), "Жорстокий роман"(1984).

Нагадаємо, що помер відомий російський артист і режисер.

До речі, відома українська група "Даха Браха" висловилися про виступи в Росії (відео: STYLER.rbc.ua)