ru ua

"Я будую український світ": Ніцой розповіла, як піариться українською мовою

"Я будую український світ": Ніцой розповіла, як піариться українською мовою Фото: Лариса Ніцой

Письменниця закликала всіх робити точно так само

Відома письменниця Лариса Ніцой, розповіла, що вона і далі буде захищати українську мову і всіляко його піарити. Вона зазначила, що таким чином будує український світ. Про це вона написала на своїй Facebook-сторінці.

"Я піарюся на мові. На кожному кроці. Повною мірою. Голосно. В магазинах, у транспорті, в школах, садках, на вулиці, в літаку. Як тільки замість мови «рускій мір» – одразу я зі своїм піаром. Я чекала 30 років. Я просила, дайте мені Україну. Ви дали? Ні. Хтось відомий сказав: «Дайте жінці, що вона хоче, інакше вона візьме сама».Я. Піарюся. На. Мові", - написала Ніцой.

Ніцой закликала всіх українців точно так само піарити свою мову.

"Я будую навколо себе український світ. Як можу. Як умію. Не завжди так, як комусь подобається. Я будую для себе. Де я – там повинна бути УКРАЇНА. В межах нашої території, звісно. Я піарюся на мові. Крім того, що я піарюся сама, я ще й запрошую всіх українців – ПІАРТЕСЯ Й ВИ! Мені не шкода. Я посунуся! Місця для піару вистачить усім. Піартеся, в кого як вийде. Піартеся кожен окремо. Піартеся з кимось. Піартеся в прийнятний для вас спосіб. Нікого не критикуватиму – лише захоплюватимуся! Підтримуватиму! Хвалитиму! Аплодуватиму!" - підсумувала Ніцой.

"Я будую український світ": Ніцой розповіла, як піариться українською мовою

Скріншот (facebook.com/larysa.nitsoi)

Як раніше писав Styler, Ніцой обурилася обслуговуванням російською мовою в українських поїздах.

Хайп таксі #12 з чого треба почати змінювати країну (відео: РБК-Україна)