ua en ru

"Я тебе на голову одягну": Зеленський в образі Тіни Кароль потролив Полякову (відео)

"Я тебе на голову одягну": Зеленський в образі Тіни Кароль потролив Полякову (відео) Фото: Полякова і Зеленський (kvartal95.com)

Шоумен порівняв співачку з іншими українськими зірками

Відому українську співачку, Суперблондинку Олю Полякову вирішив потролити популярний український комік, актор і шоумен Володимир Зеленський. Під час програми "Вечірній квартал" в Туреччині гуморист постав в образі знаменитої співачки Тіни Кароль. Відповідне відео було опубліковано на сторінці Полякової у соцмережі Facebook.

Комік зображував виконавицю п'яною. За сюжетом сцени Тіна Кароль прийшла привітати Олю Полякову з новим титулом – "Найкрасивішої" за версією журналу Viva.

"Ти взагалі розумієш, що сталося і чому тобі дали "найкрасивішу"? Тому що люди за багато років осліпли від моєї краси. А вже сліпі та убогі за тебе голосували", - говорить Поляковій новоспечена "Тіна Кароль".

"Як можна було їй дати "найкрасивішу"? Я розумію, Віра Брежнєва, або я розумію, Мейхер там, або, я розумію, Надя Дорофєєва, - а, ні, я там не розумію", - обурюється "Тіна Кароль".

"Оля, подумай. За мною бігали всі чоловіки", - зауважив Зеленський в образі.

Зеленський, ти не Тіна! Ти скотина! - Оля Полякова Новий Вечірній Квартал 2018 в Туреччині

Зеленський, ти не Тіна! Ти скотина! В цьому році Оля Полякова стала найкрасивішою жінкою за версією Viva! Найкращий журнал про зірок. І в програмі "Вечірній Квартал" у Туреччині її прийшла привітати ще одна артистка, яка шалено рада її перемозі, швидше звичайно шалено, ніж рада. ________________________ #ОляПолякова Нове шоу "КОРОЛЕВА НОЧІ" 26.10 - Київ - Палац спорту Купити квитки: goo.gl/dbEHGh

Опубліковано Оля Полякова 20 травня 2018 р.

Відео: Володимир Зеленський у образі Тіни Кароль (facebook.com/polyakovamusic)

"Будеш викаблучуватися, я тебе на наступний концерт на голову одягну", - відповіла Зеленському Поялкова.

"Я тебе на голову одягну": Зеленський в образі Тіни Кароль потролив Полякову (відео)

Скріншот поста (facebook.com/polyakovamusic)

До речі, шанувальники оцінили образ Олі Полякової на премії "Золота Жар-птиця 2018".

Що ти не знав про Суперблондинке (відео: STYLER.rbc.ua)