ru ua

Данилко зробив несподівану заяву про Євробачення

Данилко зробив несподівану заяву про Євробачення Скріншот із відео

Суддя Національного відбору на пісенний конкурс був красномовним у коментарі

У суботу, 17 лютого, відбувся другий півфінал Національного відбору на Євробачення 2018. Дев'ять учасників представили свої авторські пісні.

Під номером 7 виступив колектив Mountain Breeze - фіналісти Х-фактора, наставником яких на проекті був Андрій Данилко. Нагадаємо, що Данилко є також суддею Нацвідбору. Тому під час оголошення оцінок від журі та глядачів виникла суперечка між артистом і ведучим конкурсу. Після чого Данилко приголомшив несподіваною заявою про Євробачення.

Далі - докладно.

Сергій Притула поцікавився у Данилка, чому він поставив високий бал Mountain Breeze, вимагаючи об'єктивності в оцінюванні (від себе Данилко дав хлопцям 8 балів - ред.).

Данилко зробив несподівану заяву про Євробачення

На думку Данилко, хлопці юні, талановиті і перспективні, також у них хороша пісня. З ним була солідарна Джамала, але вона вказала на основний недолік виступу колективу: "Пісня є, але немає живого виконання досконального".

Додамо, що Джамала поставила від себе їм всього 4 бали. Низька оцінка для Mountain Breeze була і від Євгена Філатова - третього судді Нацвідбору.

Притула спробував розібратися в причинах такого неспівпадання оцінок. Однак це призвело до суперечки між ним і Данилко, який відстоював Mountain Breeze.

Данилко зробив несподівану заяву про Євробачення

"Сергію, як ти кажеш таке?" - обурився Данилко на репліку Притули, що "такого Mountain Breeze пів Європи завалено, і ніхто їх не посилає ні від Швеції, ні від Данії, ні від Бельгії".

"А у нас виходить, все дівчаток посилають однакових", - додав Данилко.

"Дівчатка беруть місця! - заперечив йому Притула. - За які не соромно!"

"І що далі? - відповів Данилко. - Що ти будеш з цим місцем робити? Це веселі старти радянські. Це наш час. Дай молоді просто круто виступити".

Данилко зробив несподівану заяву про Євробачення

Після цього Притула вирішив нагадати Андрію про його участь в Євробаченні.

"Андрій Михайлович, ти коли брав друге місце на Євробаченні, для тебе це теж не були дитячі старти. Це заявка і можливість гастролювати по Європі", - почав він.

Проте його перебив Данилко, заявивши: "Так мені було плювати з великої гори, яке я місце... Я всіх тр**нув там на цю всю Європу! Досі забути не можуть!"

Наведений фрагмент дивитися з 10 хвилини і 30 секунди

Відео: Результати голосувань – Національний відбір на Євробачення 2018. Другий півфінал (youtube/телеканал СТБ)

Про те, як пройшов другий півфінал Нацвідбору - читайте в нашому матеріалі.

Дізнатися імена всіх фіналістів можна за посиланням.

До речі, українець представить Білорусь на Євробаченні 2018.