ru ua

"Я цілий рік приймала рішення": відома українська співачка йде зі сцени

"Я цілий рік приймала рішення": відома українська співачка йде зі сцени Марія Яремчук (фото: facebook.com/mariyayaremchukofficial)

Артистка зізналася, що для неї кожен вихід на сцену - це "маленька смерть"

Популярна українська співачка Марія Яремчук йде зі сцени. Причиною відходу співачки, яка представляла Україну на Євробаченні 2014, став панічний страх перед сценою. Про це вона заявила в ефірі хард-ток-шоу "Дроздов" на телеканалі ZIK.

"Дуже довгий шлях, довжиною в півтора року внутрішнього дискомфорту, коли я зверталася до допомоги різних психоаналітиків і ніхто мені не міг нічого сказати. Звичайно, я психологічно здорова людина, але мені було складно виходити на сцену! У мене починалися панічні атаки! Я не соромлюся про це говорити. Були випадки, коли я не виходила на сцену, хоча для мене це взагалі незрозуміло, адже я завжди рвалася туди! Це моя "святая святих", яка приносила мені радість і сенс життя. І тут, в один момент, я відчула, що не можу вийти!" - сказала вона.

Марія Яремчук — Ти в мені є

Співачка зізналася, що для неї кожен вихід на сцену - це "маленька смерть, як Голгофа".

"Німіє тіло, хочеться бігти. Твоя команда просто випирає тебе на сцену, і ти йдеш, бо як потім дивитися людям в очі! Я почала дуже довгий аналіз! Я зрозуміла, що та Марія Яремчук, яку бачили люди на екрані, це не та людина, якою я є", - додала Яремчук.

За словами артистки, коли зараз її оголошують Марією Яремчук, вона відразу починає вести себе неприродно, "навіть по-ідіотськи".

"Я все одно буду співати, але беру тайм-аут. Я закриваю проект Марії Яремчук свідомо. Розуміючи тепер саму себе, я не бачу сенсу співати ту музику, яку співала, носити те ім'я, яке я носила і той багаж також! Це, напевно, складно - залишати напрацювання, якщо вони є, як би хто до них не ставився! Все, що вже є, - це багато, і сказати цьому "бувай!" важкувато! Я боялася. Я цілий рік приймала рішення. Воно не є імпульсивним. Це не емоція. Це свідоме рішення!" - підкреслила Яремчук.

Нагадаємо, Настя Каменських вперше представила пісню українською мовою.

Що ви не знали про Тіну Кароль