ua en ru

Чому саме я найкращий кандидат: Зеленський розповів, що зробив би для країни на посаді президента

Чому саме я найкращий кандидат: Зеленський розповів, що зробив би для країни на посаді президента Фото: Володимир Зеленський (agrimpasa.com)

Український комік поділився, що зробив би для країни на посаді глави держави

Український гуморист з "Квартал 95" Володимир Зеленський розповів, що він зробив би на посаді президента країни.

Відео монологу артиста з програми "Вечірній Київ" опублікували на YouTube.

У ролику Зеленський повідомив, що знає, як боротися з корупцією, тому що він знає в обличчя, так як не раз виступав у них на корпоративах, днях народження та весіллях.

У коментарях під відео багато підтримали коміка, кажучи, що Зеленський може сміливо балотуватися на наступних президентських виборах.

"Як кажуть, в кожному жарті є частка жарту. Його реально багато б підтримали!", "Згоден! Він щиро бажає процвітання нашої країни! Його критика спрямована виключно на хвилюючі теми населення! Я впевнений, що Володимир Зеленський впорається з цим завданням на 100 %, тому що совість не дозволить йому, щоб над ним сміялися, так як він, а разом з ним і вся країна сміється над цими мерзотами біля керма!", "Буду краток. Як на мене ця людина гідна! Мій голос за!", "Полюбасу Зеленський буде на виборах 2019 як кандидат в президенти", - сказано в коментарях.

Однак не все поділили завзяття артиста йти в політику.

"Він — гуморист, а не політик. Не кажіть дурниць", "Людей нічого не вчить. Знову виберуть емоційно, а не раціонально. Потім у владі весь квартал виявиться, і будуть як клоуни жартувати над людьми. Замість того, щоб відбирати по розуму і по досягненнях цей народ буде вибирати за популярністю. І знову буде нити. Ну, поки хтось ниє — хтось заробляє, у цьому щось є", - писали користувачі мережі.

Раніше Зеленський знову "наїхав" на Порошенка.