YUNA 2019: що потрібно знати про восьму національну професійну музичну премію

YUNA 2019: що потрібно знати про восьму національну професійну музичну премію
Фото: facebook.com/YUNA.MUSICAWARDS

Організатори повідомили про дві нові номінації

Організатори конкурсу розповіли про те, які дві нові номінації з'являться в наступному році, коли пройде конкурс і як правильно подати заявку на відбір.

Восьма національна професійна премія YUNA відбудеться 22 березня 2019 року у Палаці Україна. Організатори оголосили про зміни в регламенті і повідомили, що в перелік номінацій додадуться ще дві.

Експертна рада повідомила, що нові номінації будуть називатися "Кращий електронний хіт" і "Кращий хіп-хоп хіт". Учасниками можуть стати всі виконавці, незалежно від ротацій, чиї пісні були у вільному доступі в мережі з 1 листопада 2017 року до 31 жовтня 2018 року.

YUNA 2019: що потрібно знати про восьму національну професійну музичну премію

Фото: Прес-служба

"Для нас дуже важливо розширювати музичні горизонти. Публіка зростає, і, відповідно, з'являються нові музичні стилі, які ми не можемо обійти стороною. YUNA 2019 лише починає дивувати своїми змінами, які торкнуться не тільки регламенту", – поділився генеральний продюсер премії Павло Шилько.

Крім того, Павло Шилько нагадав, що артисти і групи можуть подати заявку на участь у відборі, яку буде перевіряти Експертна рада. Останній термін подачі заявки на електронну пошту – 15 листопада 2018 року.

Нагадаємо, ми розповідали про те, хто став переможцями національної професійної музичної премії YUNA в 2017 році.

А також писали про те, що Гарвардський університет назвав переможців Шнобелівської премії.

Відео: РБК-Україна

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся