ua en ru

Юний племінник Хілларі Клінтон став колегою Джіджі Хадід та Ешлі Грем

Юний племінник Хілларі Клінтон став колегою Джіджі Хадід та Ешлі Грем Фото: Тайлер Клінтон

22-річний Тайлер Клінтон уклав контракт з відомим модельним агентством

Тайлер Клінтон, який є сином актора Роджера Клінтона, - молодшого зведеного брата екс-президента США Білла Клінтона, і є племінником колишнього кандидата в президенти США Хілларі Клінтон, уклав контракт з престижним модельним агентством IMG. Про це повідомляє Pret-a-Reporter.

22-річний Тайлер Клінтон, який може стати зіркою модельного агенства, виріс у Південній Каліфорнії та нещодавно закінчив університет.

За даними видання, агентство IMG, з яким Клінтон вже підписав угоду, працює з такими відомими моделями як Джіджі та Белла Хадід, Ембер Валлетта й Ешлі Грем.

Юний племінник Хілларі Клінтон став колегою Джіджі Хадід та Ешлі ГремЮний племінник Хілларі Клінтон став колегою Джіджі Хадід та Ешлі Грем

Юний племінник Хілларі Клінтон став колегою Джіджі Хадід та Ешлі Грем

Фото: Джиджи та Белла Хадід

Юний племінник Хілларі Клінтон став колегою Джіджі Хадід та Ешлі Грем

Фото: Ешли Грем

До речі, внучка Ротару продемонструвала шикарну фігуру у платті-вишиванці. 15-річна Соня Євдокименко продемонструвала свої довгі ноги, примірявши патріотичний наряд. Відповідний знімок вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram. Юна модель опублікувала фото, на якому вона позує в яскравій сукні-вишиванці з широкими рукавами. Соня доповнила образ сумочкою та білими кросівками.