ua en ru

Юрко Юрченко здивував мережу зворушливою українською піснею на відборі Х-фактору (відео)

Юрко Юрченко здивував мережу зворушливою українською піснею на відборі Х-фактору (відео) Фото: Юрко Юрченко (facebook.com/Yurcash)

Музикант заспівав авторську композицію

Легендарний український музикант 90-х і лідер гурту "Юркеш" Юрко Нечистяк, більш відомий під псевдонімом Юрко Юрченко, який вирішив взяти участь у восьмому кастингу "Х-фактор 8", пройшов на відбір трійок авторською піснею "Стеляться тумани". Відео його виступу було опубліковано на YouTube-каналі проекту.

Відео: Юркеш. Авторська пісня. Стеляться тумані. Х-Фактор 8. Будинки суддів (youtube.com/Х-Фактор)

Варто відзначити, що Андрій Данилко, який є тренером груп на шоу, проводив відбір учасників самостійно, без допомоги зіркових гостей.

Інтернет-користувачам дуже сподобалося проникливе виконання пісні музикантом.

"Кращі в цьому сезоні. Всі інші сірі і нецікаві. Якщо не пройдуть Юркеш, то дивитися цей сезон немає сенсу", - пише Олена Зеленська.

"Офигезна пісня! Тепер я знаю за кого вболівати і голосувати! А взагалі-то, Юрій дуже правильно зробив, погодившись на участь в шоу, і справді дуже важливі вірно обрані місце і час. Зараз якраз проходить час псевдогламурной попси, з якої всі ці роки стібався Юрій, безрезультатно намагаючись останні тцять років через неї пробитися, і ось, нарешті, здається, прийшов саме той час", - зазначив gtrw27.

"Такий багатогранний. Думаю, у нього є потенціал вийти у фінал" - написала Fire Inside.

"Відмінно хлопці! Просто супер! Пісня дуже красива! Мелодія прекрасна. Слова прекрасні. Виконання клас! Сподобалося буквально все!" - підкреслила 96ksena.

Юрко Юрченко здивував мережу зворушливою українською піснею на відборі Х-фактору (відео)Скріншот коментарів (youtube.com/Х-Фактор)

Нагадаємо, Юрко Юрченко фронтмен популярного гурту 90-х "Юркеш". Він також відомий як автор хітів для багатьох українських і російських зірок. Пісні Юрка Юрченка виконують Філіп Кіркоров, група "Неангели", Андрій Данилко (Вєрка Сердючка), Лоліта, Ольга Юнакова, Марина Одольська, Марія Яремчук, Віталій і Світлана Білоножки, Андрій Князь і Катя Бойко.

Тим часом український скрипаль-віртуоз підкорив шоу талантів у Польщі.