ua en ru

Юсупова розповіла, як це - бути волонтером

Юсупова розповіла, як це - бути волонтером Фото: Наталія Юсупова

Наталія Юсупова подякувала всім за підтримку

Відомий український волонтер Наталя Юсупова розповіла у Facebook, яке це-бути волонтером в нашій країні. Вона поділилася, з якими проблемами стикається щодня і як з цим бореться.

“Виходячи з палат люди, часто задають один і той же питання "Як ви це витримуєте? Кругом стільки болю, ран, крові й страждань. До цього, швидше за все, звикають доктора, хоча і вони по-різному переживають те, що відбувається. Особисто для мене, після пережитого і побаченого, має значення по-справжньому тільки саме життя, сім'я, близькі і прості людські відносини. Головне бути здоровими, мати дах над головою і не голодувати, все інше можна пережити і можна заробити", - поділилася Юсупова.

Також волонтер зазначила, що її робота проходить не безслідно і часто їй дякують за виконану працю.

“Я злюся, обурююся і в ту ж мить бачу радісні обличчя солдатів, вони чекають і від душі дякують. І серце тане, і ти розчиняєшся в позитиві і ті нещасні, які живуть в інтриги і плітки, які здаються тобі бігаючими тарганами, що живуть тільки там, де морок і бруд. А той, хто несе в собі світло, той не боїться темряви. Спасибі всім за підтримку, і допомогу, Ваші слова дають неймовірну мотивацію і бажання робити ще більше!" – зазначила вона.

Раніше Юсупова обурилася ажіотажем навколо смерті Гіві.