ru ua

"За нами Росія, Москва і Арбат": улюблений співак Путіна попав у "Чистилище"

"За нами Росія, Москва і Арбат": улюблений співак Путіна попав у "Чистилище" Фото: Микола Расторгуєв (kremlin.ru)

Артиста звинувачують у порушенні державного кордону України

Лідер гурту "Любе", російський співак Микола Расторгуєв потрапив в базу злочинців центру "Миротворець". Про це свідчить інформація у розділі "Чистилище".

"За нами Росія, Москва і Арбат": улюблений співак Путіна попав у "Чистилище"

Скріншот (psb4ukr.net)

"Так виглядає російський топовий "патріот". Живе в Німеччині (м.Баден-Баден), але періодично приїжджає на Росію на заробітки, попевая "патріотичні" пісеньки. А ви, расєйці, тримайтеся там", - написали волонтери центру на сторінці Facebook.

"За нами Росія, Москва і Арбат": улюблений співак Путіна попав у "Чистилище"

Скріншот поста (facebook.com/myrotvorets.center)

Співака звинувачують у свідомому порушенні державного кордону України. Так, минулого тижня артист їздив з концертом в окупований Російською Федерацією Крим.

Крім того, в центрі уточнили, що в березні 2014 року Расторгуєв підписав звернення діячів культури РФ на підтримку політики президента Володимира Путіна в Україні і в Криму.

Раніше російська актриса потрапила в "Миротоворец".

Радянська і російська актриса театру і кіно, телеведуча Лариса Гузєєва незаконно перетинала державний кордон і їздила в окупований Крим.

"Свідоме порушення державного кордону України з метою проникнення в окупований росією Крим. Незаконна гастрольна діяльність в аннексированном Криму. Антиукраїнська пропаганда", - сказано в обвинуваченні.

Нагадаємо, що Лариса Гузєєва - радянська і російська актриса театру і кіно. У 1994 році отримала звання заслуженої артистки Росії. Останнім часом придбала величезну популярність завдяки програмі "Давай одружимося", яку вона веде з 2008 року.