ru ua

"Закриваюся вдома і п'ю": російський співак заявив про свій "тихий" алкоголізм

"Закриваюся вдома і п'ю": російський співак заявив про свій "тихий" алкоголізм Олексій Глизін (YouTube)

Виконавець, як і раніше, дає концерти

Співак Олексій Глизін, який прославився в 70-х — 80-х роках, досі не залишає сцену. Артист зізнався, що хоч його і відносять до ретро-виконавців, однак попит на його творчість все ще існує. Про це повідомляє Dni.ru.

Можливо, що зайнятість не дозволяють співакові скотитися в депресію і почати заливати свої проблеми алкоголем, як це роблять деякі його колеги по цеху, популярність яких припала на кінець минулого сторіччя. Зокрема, не так давно стало відомо про згубний пристрасть до спиртного Євгена Осика і Кріса Кельмі. Підозрюють в любові до алкоголю навіть Альону Апіну і Тетяну Буланову.

"Закриваюся вдома і п'ю": російський співак заявив про свій "тихий" алкоголізм

Фото: Глизін з дружиною (globallookpress.com)

Однак Глизін стверджує, що відрізняється від цих артистів, хоча іноді і не проти випити.

"Я відрізняюся від них тим, що є тихим алкоголіком — закриваюся будинку і п'ю", — сказав артист.

Нагадаємо, що скандальна російська співачка Лоліта Мілявська, яку на три роки заборонили в'їзд в Україну, відкрито заявила, що вона - алкоголік. Однак таким визнанням виконавиця з українськими коренями виправдала свою пристрасть.

Читайте також як в мережі з'явилися нові подробиці про "спробу самогубства" популярної російської телеведучої Дани Борисової. Про це передає "Рідус". Новина про спробу Борисової покінчити життя самогубством прокоментував голова правління Національного Антинаркотичного Союзу і куратор Борисової Микита Лушников.