ua en ru

Закулісся концертів: Тіна Кароль показала, як жила в Палаці "Україна" (відео)

Закулісся концертів: Тіна Кароль показала, як жила в Палаці "Україна" (відео) Фото: Тіна Кароль (прес-служба)

Співачка випустила документальний ролик і оголосила про восьмий концерт у Києві

Тіна Кароль випустила документальний ролик про те, як проходили її сім сольних концертів поспіль в Національному Палаці "Україна". На офіційному YouTube-каналі співачки був опублікований 8-хвилинний документальний фільм, в якому глядачі побачили лаштунки музичного марафону із семи київських концертів поп-діви.

Як Тіна Кароль готується до шоу, як день у день повторює складно-технологічне шоу, як злагоджено працює її велика команда і балет - все в ролику.

Тіна Кароль також оголосила про майбутній восьмий концерт у Києві: на численні прохання співачка знову зіграє свою сольну програму "Інтонації". Довгоочікуваний концерт відбудеться в переддень Нового року - 31 грудня о 19-00 на сцені Національного Палацу "Україна" в Києві. Тіна вирішила зробити цей подарунок для всіх, хто не встиг купити квиток на її попередні концерти і мріє потрапити на її чарівне шоу.

"Спасибі всім за те, що ви з нами в цьому турі настільки всеосяжно, я навіть не очікувала. Це було найкраще шоу, це був момент істини і правди, момент щастя і любові. Це був момент музики, творчості, момент мого і вашого натхнення", - каже Тіна Кароль.

До речі, в документальний фільм увійшли унікальні кадри з "кімнати Кароль", яку спеціально для неї спорудили у Палаці і в якій співачка жила протягом п'яти днів.

Закулісся концертів: Тіна Кароль показала, як жила в Палаці "Україна" (відео)Закулісся концертів: Тіна Кароль показала, як жила в Палаці "Україна" (відео)Закулісся концертів: Тіна Кароль показала, як жила в Палаці "Україна" (відео)Закулісся концертів: Тіна Кароль показала, як жила в Палаці "Україна" (відео)Закулісся концертів: Тіна Кароль показала, як жила в Палаці "Україна" (відео)Закулісся концертів: Тіна Кароль показала, як жила в Палаці "Україна" (відео)Закулісся концертів: Тіна Кароль показала, як жила в Палаці "Україна" (відео)Закулісся концертів: Тіна Кароль показала, як жила в Палаці "Україна" (відео)Закулісся концертів: Тіна Кароль показала, як жила в Палаці "Україна" (відео)

Фото: за лаштунками шоу "Інтонації" (прес-служба)

Відзначимо, що в цій кімнаті було все необхідне для повноцінного життя: спальня, окрема кімната для гостей, гримерна і душова. У кімнату, де спала співачка, привезли спеціальне ліжко з підігрівом матраца для того, щоб співачка могла швидко відновитися після концерту.

Ми також побачили унікальні кадри закулісної роботи. Як відомо, завдяки перевіної телевізійної станції на концерті використовувалася багатокамерна зйомка, паралельний монтаж з графікою і візуальними ефектами. Глядачі вперше побачили пряму life-трансляцію концерту відразу на екранах в залі. Над нею працювала готельна телевізійна команда під керівництвом Макса Делієргієва.

У фільмі нам показали підготовку "балету двійників" - танцівниць, чиї зачіски і костюми точнісінько повторювали образи співачки на сцені. Це був балет Kozar Dance Theatre під керівництвом хореографа-постановника Василя Козаря.

У фільм увійшли рідкісні кадри репетицій і створення шоу, над яким працювали режисери Наталія Острикова, Наталія Лисенкова і Марія Григоращенко, відомі своєю режисурою вокального проекту "Голос країни" на каналі 1+1.

Над документальним фільмом "Сім інтонацій Тіни Кароль" працювали режисери Олексій Махуренко і Макс Делієргієв.

Відео: документальний фільм "Сім "Інтонацій" Тіни Кароль" (youtube.com/TinaKarol)

Зазначимо, що Всеукраїнський тур Тіни Кароль в підтримку нового альбому "Інтонації" став наймасштабнішим за всю історію української поп-музики. Співачка виступить у більш ніж 35-ти містах України, і дасть понад 60-ти концертів!

Нагадаємо, що Тіна Кароль стала першою українською знаменитістю, яка прикрасила обкладинку легендарного модного журналу Harpers BAZAAR, а кількома днями раніше презентувала свою книгу "Тіна Кароль. Одним кадром" над якою працювали фотографи Собран Д’Арджент, Антоніна Жарко і Соня Плакидюк.