ua en ru

Змусили визнати агресора: Ірині Білик у Львові влаштували "кривавий" коридор ганьби (фото і відео)

Змусили визнати агресора: Ірині Білик у Львові влаштували "кривавий" коридор ганьби (фото і відео) Фото: Ірина Білик (irinabilyk.com)

Активісти змусили виконавицю визнати окупацію Криму

Відома українська співачка Ірина Білик перед концертом у Львові під тиском протестувальників визнала Росію країною-агресором, щоб уникнути зриву концерту у Львівському оперному театрі. Про це повідомляє Gazeta.ua.

На площі перед театром напередодні заходу зібралися близько сотні активістів націоналістичних організацій, які принесли з собою червону фарбу і плакати.

Вони влаштували співачці залитий "кров'ю" коридор ганьби. Відвідувачі концерту мали пройти цим коридором.

Змусили визнати агресора: Ірині Білик у Львові влаштували "кривавий" коридор ганьби (фото і відео)Змусили визнати агресора: Ірині Білик у Львові влаштували "кривавий" коридор ганьби (фото і відео)Змусили визнати агресора: Ірині Білик у Львові влаштували "кривавий" коридор ганьби (фото і відео)Змусили визнати агресора: Ірині Білик у Львові влаштували "кривавий" коридор ганьби (фото і відео)Змусили визнати агресора: Ірині Білик у Львові влаштували "кривавий" коридор ганьби (фото і відео)Змусили визнати агресора: Ірині Білик у Львові влаштували "кривавий" коридор ганьби (фото і відео)Змусили визнати агресора: Ірині Білик у Львові влаштували "кривавий" коридор ганьби (фото і відео)Змусили визнати агресора: Ірині Білик у Львові влаштували "кривавий" коридор ганьби (фото і відео)Змусили визнати агресора: Ірині Білик у Львові влаштували "кривавий" коридор ганьби (фото і відео)Змусили визнати агресора: Ірині Білик у Львові влаштували "кривавий" коридор ганьби (фото і відео)Змусили визнати агресора: Ірині Білик у Львові влаштували "кривавий" коридор ганьби (фото і відео)Змусили визнати агресора: Ірині Білик у Львові влаштували "кривавий" коридор ганьби (фото і відео)

Фото: Протест (gazeta.ua)

Учасники протесту запевнили, що вони не збиралися блокувати концерт, проте продюсер Білик став провокувати бійку і виривати плакати, що змусило активістів блокувати вхід в театр.

Згодом активісти зайшли в гримерку до Ірини Білик і вимагали визнати Росію країною-агресором, а також окупацію Криму.

"Мій чоловік є громадянином Росії. Мій син міг би бути громадянином Росії, але ми вирішили, що він все ж українець. Мій чоловік не агресор. Він, як і тисячі росіян, співчуває Україні. Підписувати всіх артистів під одну гребінку – неправильно", - сказала співачка.

"Можна говорити, що агресивна політика Росії до України. Ми це засуджуємо. Але в чому винні мільйони росіян і мої родичі? Не думаю, що прості люди, які живуть в Росії, є агресорами", – відповіла Білик на запитання про те, чи є РФ агресором.

АКТИВІСТИ ПРОРВАЛИСЯ ДО БІЛИК: АРТИСТКА ВИЗНАЛА РОСІЮ АГРЕСОРОМ

НАЦІОНАЛІСТИ ПРОРВАЛИСЯ ДО БІЛИК І ЗМУСИЛИ АРТИСТКУ ВИЗНАТИ РОСІЮ АГРЕСОРОМ Як це було - унікальний ексклюзив НТА

Опубліковано Телеканал НТА 6 березень 2018 р.

Відео: Активісти зустріли Ірину Білик (facebook.com/NTAchannel)

Раніше повідомлялося, що у Львові націоналісти хочуть зірвати концерт Ірини Білик.