ua en ru

"Затишшя було у 2014 році": відома українська актриса розповіла про колег-"ватників"

"Затишшя було у 2014 році": відома українська актриса розповіла про колег-"ватників" Фото: Римма Зюбіна (facebook.com oskar.kiev.ua)

Серіали знімають в Україні, але в них грають російські актори

Відома українська актриса Римма Зюбіна, яка зіграла у фільмі "Гніздо горлиці", розповіла про проросійських колег. Про це вона повідомила в інтерв'ю виданню "Високий замок".

Артистка відповіла на питання, наскільки заборона російським акторам зніматися в Україні збільшила шанси для українських артистів

"Нінаскільки! Заборони стосуються одиниць. Сьогодні, як і раніше, усі українські продакш-студії, які знімають для телебачення серіали, на головні ролі запрошують російських акторів. Затишшя було у 2014 році – з весни до осені", - сказала артистка.

Актриса висловилася щодо квот на українському телебаченні. Також вона зазначила, що все одно в українських фільмах знімаються російські актори.

"А вони не порушують закону, бо формально серіали знімають в Україні. Режисер, автор сценарію, продюсер – відсотково під квоти підпадають, у титрах написано "Знято в Україні", а головні ролі виконують російські актори. Розумію, що і серед українських акторів є повно "вати", яка може розповідати, який прекрасний Путін, що він скоро прийде і яке щастя буде…Серед російських митців я знаю багато таких, які усвідомлюють, що Крим — варварськи анексований, що Путін — злочинець і що на Донбасі воюють ніякі не "ополченці", а регулярні війська РФ. Але на мій погляд, всі іноземці, які їдуть працювати в Україну, повинні платити високий податок і отримувати офіційний дозвіл на роботу, в тому числі і російські актори - підсумувала Зюбіна.

"Затишшя було у 2014 році": відома українська актриса розповіла про колег-"ватників"Фото: Римма Зюбіна (facebook.com aristocratsfm)

Нагадаємо, що Римма Зюбіна закінчила Ужгородське училище культури і режисерське відділення Київського інституту культури (1994, майстерня Д. Чайковського, .Борсученко). Була актрисою Закарпатського обласного музично-драматичного театру. Зараз вона актриса Київського академічного Молодого театру.

До речі, украино-словацький фільм "Межа" отримав гран-прі на кінофестивалі у Франції.