За здоров'ям Ельдара Рязанова знову стежать лікарі

За здоров'ям Ельдара Рязанова знову стежать лікарі
Фото: Майстер сатиричної комедії Ельдар Рязанов

Знаменитий режисер нещодавно відсвяткував 88-річчя, а в цьому віці візити в лікарню, на жаль, неминучі

Культовий радянський і російський режисер, сценарист і режисер Ельдар Рязанов, на чудових комедіях якого виросло не одне покоління, 21 листопада був госпіталізований в одну з московських клінік.

"Стан Ельдара Олександровича дещо погіршилася по ряду життєвих показників. Наростає слабкість. Неважливі аналізи. Ми прийняли рішення сьогодні його госпіталізувати для обстеження та професійної лікарської підтримки. Повеземо в одну з центральних клінік", - цитує ТАСС сім'ю режисера.

В цьому році 88-річному Рязанову вже довелося кілька разів побувати в лікарні: з-за лівобічної пневмонії та інфаркту, став причиною операції на серці.

У країнах СНД Ельдара Рязанова люблять і знають як режисера, який зняв "Службовий роман", "Вокзал для двох", "Іронію долі", "Гараж", "Неймовірні приключеня італійців в Росії", "Стариків-розбійників" і т. д. В Україні його поважають ще й за мужню і чесну громадянську позицію. Рязанов неодноразово жорстко критикував політику Володимира Путіна. А в березні 2014 року він був одним з тих, хто підписав лист, що засуджував російську інтервенцію в Україну.

До речі, нещодавно Роборт де Ніро заявив, що, можливо, хотіла б одержати російське громадянство.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся