ua en ru

Зеленський розповів, коли "піде в політику"

Зеленський розповів, коли "піде в політику" Фото: Володимир Зеленський (РБК-Україна)

Також шоумен поділився своїми думками про те, який президент потрібен Україні

Відомий український шоумен і актор Володимир Зеленський розповів, коли зможе зайнятися політикою. Про це він повідомив в інтерв'ю газеті "День".

За словами шоумена, участь у реальній політиці є складною темою, на яку варто подискутувати.

Зеленський зазначив, що його позиція залишається дуже простою.

"Якщо хтось спробує забрати у нас можливість займатися улюбленою справою, знімати кіно, ТВ-проекти і виступати, я відберу у них політичні рейтинги", - заявив Володимир.

Актор прямо так і не відповів на запитання про свою ймовірну політичну кар'єру, але натякнув, коли може кинути займатися улюбленою справою.

"Уявіть собі, ви щось дуже сильно любите, шалено. Отримуєте щоденне задоволення від свого заняття, навіть втомлюючись, приходячи додому пізно, не приділяючи достатньої уваги сім'ї і так далі. Уявили? Так от, я саме так люблю свою роботу, справу, якою займаюся. І ні на що його не проміняю. Якби не одне "але", - каже шоумен.

Він уточнив, що може проміняти свою професію тільки на безвихідь, якщо у нього цю професію будуть відбирати.

Також Володимир поділився своїми думками про те, який президент потрібен Україні.

"Мені здається, будь-яка людина — наївна або жорстока, чоловік або жінка, будь-якої професії і національності, яка народилася в цій країні, любить її, хоче в ній жити, — може претендувати на пост президента сьогоднішньої України. Не майбутній, технократичній, а тій, яка зараз у перехідному періоді. Просто хочеться отримати чесних людей у владі. Розумних і чесних. Це найважливіше", - вважає Зеленський.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський зробив нове відеозвернення з приводу жорсткої критики на адресу артиста і "Кварталу 95" після першого відео на тему діяльності СБУ і можливої заборони серіалу "Свати" в Україні.