ru ua

Зеленський розповів про своє ставлення до фествалей та конкурсів під час війни в Україні

Зеленський розповів про своє ставлення до фествалей та конкурсів під час війни в Україні Фото: Володимир Зеленський (РБК-Україна)

На думку коміка, це нормально розважати людей під час бойових дій в країні

Відомий український комік, лідер студії "Квартал 95" Володимир Зеленський розповів, як він ставиться до проведення фестивалів і конкурсів в Україні під час війни на Донбасі. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню Delfi.

"У Києві є студія кримсько-татарського телеканалу – я знаю цих хлопців, у яких більше немає своєї землі. Вони роблять серйозні новини, але, крім того, звертаються до нас, щоб у них була і розважальна програма, гумор, музика, тому що їх люди – у Криму та у Києві - перебувають у депресивному стані. Вони хочуть, щоб була почута їх позиція, але й не хочуть відмовлятися від життя. У часи будь-яких бойових дій артисти їздили скрізь і піднімали дух жителів. Це нормально. Їх життя йде зараз – її не можна відкласти на потім. А якщо чекати, поки всюди буде світ, то і народжувати не можна?! Треба спробувати в голові розділити війну і життя. Дали життя – живи її гідно, незалежно від професії.

Як раніше писав Styler, Володимир Зеленський розповів, що його російські колеги перестали з ним спілкуватися.