ua en ru

"Шкода прощатися": скандальна українська співачка зробила заяву про свою кар'єру

"Шкода прощатися": скандальна українська співачка зробила заяву про свою кар'єру Фото: Ані Лорак (instagram.com-anilorak)

Виконавиця завершує певний етап

Українська співачка Ані Лорак, яка живе і виступає в Росії, заявила про закінчення свого п'ятирічного гастрольного туру "Кароліна". Про це виконавиця повідомила на своїй сторінці в Instagram.

"Дорогі друзі, сьогодні сльози заважають говорити...За ці 5 років разом ми об'їхали 12 країн, 180 міст і провели в дорозі понад 300 тис. км. Ми дали 398 шоу, для більш ніж 1 млн глядачів! На прем'єрних концертах на сцені виступали 196 осіб, а гастрольна команда в турах склала 35 осіб. І кожен з цих людей, кожен із 1 млн глядачів став рідним і близьким. І мені дуже шкода прощатися...Дуже шкода говорити "прощай" шоу "Кароліна", яке стало частиною нашого життя. І як би мені не було важко говорити, але з 3 по 13 листопада пройшли фінальні концерти шоу "Кароліна" і ми говоримо "до побачення" свята довжиною в 5 років...", - написала Лорак.

Українка оголосила про початок нового туру під назвою DIVA.

"Вся команда кинула сили на підготовку дивного, високоякісного концерту, з неймовірною енергією музики! Шоу DIVA обіцяє перевершити все, що було створено в шоу-бізнесі до цього! Так що до швидкої, нової зустрічі!" -написала співачка.

Як раніше повідомлялося, скандальна українська співачка Ані Лорак отримала похвалу від свого наставника, російського естрадного співака Філіпа Кіркорова. Він заявив, що фігура Кароліни Куєк (справжнє ім'я українки) - приклад ідеальної жіночої фігури.

До речі, українську співачку запідозрили в романі з Артуром Пірожковим.