ua en ru

"Бажаю, щоб вони відчули той біль": Приходько висловилася про країну-агресора

"Бажаю, щоб вони відчули той біль": Приходько висловилася про країну-агресора Фото: Анастасія Приходько (РБК-Україна)

"Мені не шкода нікого, хто бажає моїй країні горя"

Українська співачка Анастасія Приходько розповіла, як вона ставиться до війни на Донбасі, а також країни-агресора, яка цю війну підтримує. Своїми думками поділилася виконавиця з виданням Persona.

"Ні в якому разі не вважаю, що це громадянська війна. Є агресор – Російська Федерація. І це вже не раз було доведено. Якщо спиратися на історичні факти – ми ніколи не подобалися Росії. Тому що ми завжди були сильнішими і мудрішими. А вони – нахрапніші і зліші. Їх жадібність по відношенню до інших земель призведе врешті-решт до того, що Росія розпадеться – чого я дуже бажаю. Щоб вони відчули весь той біль, яку переживали країни, на які нападала Росія – Грузія, Абхазія, Україна, Угорщина і т. д", - сказала артистка.

За словами Приходько, недивлячись ні на що, в РФ залишилися і достойні особистості.

"Мені не шкода нікого, хто бажає моїй країні горя. Російські ЗМІ постійно вирізують з ефірів мої слова, де я кажу, що є ще в Росії нормальні люди, тільки їх все менше і менше чути. Тому що таких людей моментально ховають, лякають, відвозять в автозаках. Шендерович, Макаревич, Ахеджакова, Басилашвілі – скільки прекрасних людей, які розуміють, що відбувається!"- підсумувала Анастасія.

Читайте також відома українська співачка Анастасія Приходько зробила різку заяву на адресу народного депутата Надії Савченко, яка потрапила в парламент з російської в'язниці.