ua en ru

Дочка Пєскова, яка не хоче жити в Росії, поскаржилася, що в Парижі порушують її недільне дозвілля

Дочка Пєскова, яка не хоче жити в Росії, поскаржилася, що в Парижі порушують її недільне дозвілля Фото: Єлизавета Пєскова і її батько, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков (instagram.com/stpellegrino)

Дочка прес-секретаря Дмитра Пєскова поскаржилася на маніфестації секс-меншин в Парижі

Дочка Дмитра Пєскова Єлизавета поскаржилася на порушення її спокою в Парижі в недільний день.

"Через що чого найчастіше в Парижі пробратися до місця вашого призначення? Звичайно, з-за легендарних французьких маніфестацій. Вчора тисячі жителів цього страйку-friendly" міста відстоювали права сексуальних меншин на усиновлення дітей, порушивши таким чином мирний недільний дозвілля консервативно налаштованої буржуазії 16 округу", ― з обуренням написала дочка прес-секретаря Путіна у своєму Instagram.

У Франції донька Дмитра Пєскова отримує вищу освіту, незважаючи на рекомендації чиновникам повернути в Росію своїх родичів і дітей, які знаходяться за кордоном.

Щодо причини маніфестації, Єлизавета Пєскова написала, що повністю підтримує бажання двох люблячих людей жити разом, але категорично проти нав'язування своєї ідеології оточуючим, особливо, коли це заважає їй пройти вулицею до будинку.

Дочка Пєскова, яка не хоче жити в Росії, поскаржилася, що в Парижі порушують її недільне дозвілля

Фото: Єлизавета Пєскова (instagram.com/stpellegrino)

"Я ж не бігаю у весільній сукні по містах з @yury_mesh, який при цьому грає на волинці, волаючи на кожному розі, що ми гетеросексуальні (як це робили гей та лесбі-сім'ї вчора)! Я добре ставлюся до геїв, які є і серед моїх хороших знайомих. З ними завжди дуже весело і цікаво! Але, вибачте, мужоподібні, лапающие один одного баби, мені просто огидні. Але в будь-якому випадку я ПРОТИ ними офіційного усиновлення дітей, так як вважаю, що для гармонійного розвитку дитини, як і для всього життя, необхідний баланс - інь і янь", - пише Єлизавета Пєскова.

Деякі серед підписників звернули увагу на повідомлення про термінове повернення дітей політиків на батьківщину.

"Я чув, що в адміністрації президента неофіційний заклик до всіх чиновників повернути дітей у Росію. Торкнеться тебе це? Або ти переїхала в ранньому віці?", "Ну що, готові повертатися в Росію, якщо приймуть закон про те, щоб діти і родичі близькі поверталися в країну?", ― пишуть користувачі.

До речі, Пєсков назвав чутками можливе призначення помічником Путіна.