ru ua

Дружина Алієва розлучилася зі скандальним футболістом

Дружина Алієва розлучилася зі скандальним футболістом Фото: Тетяна Алієва з колишнім чоловіком (facebook.com/tatyana.alieva.5)

Тетяна Алієва подякувала всім людям, які підтримували її увесь цей час

Екс-гравець збірної України та київського "Динамо" Олександр Алієв розлучився зі своєю дружиною Тетяною. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила сама жінка.

"Завжди думала, що моє улюблене число 8. Виявилося 9. Для багатьох радість - вийти заміж, ціною дитячих сліз! Для мене ж навпаки - розлучення! Не було б щастя, та нещастя допомогло! Зараз я щаслива і кохана. Спасибі всім за підтримку, близьким і дорогим людям. Я дуже ціную і дорожу тим, що були поруч і залишаєтеся зі мною! Зелене світло всім любителькам футболу!" – написала Тетяна, побажавши перемог збірної України.

Завжди думала що моє улюблене число 8))Виявилося 9)Для багатьох радість - вийти заміж,ціною дитячих сліз!! Для мене ж наоб...

Опубліковано Tatyana Alieva 9 вересня 2016 р.

Нагадаємо, раніше в Оболонському управлінні поліції Києва проти Алієва було порушено кримінальну справу, яка за чутками, є для нього вже другим. Справу порушили після заяви дружини Алієва Тетяни, яка повідомила про те, що футболіст у ніч на 3 квітня у стані алкогольного сп'яніння побив її і сина.

До речі, екс-гравець "Динамо" Алієв звинуватив дружину у вживанні наркотиків.