ua en ru

Дружина нардепа Лещенко здивувала кардинальною зміною зовнішності

Дружина нардепа Лещенко здивувала кардинальною зміною зовнішності Фото: Анастасія Топольська (facebook.com/nastia.dj.ua)

Дівчина зважилася не тільки перефарбуватися, але і вкоротити волосся

Дружина народного депутата Сергія Лещенка та діджей Анастасія Топольська кардинально змінила імідж. Однак новий вигляд не до кінця влаштовує дівчину. Про це вона розповіла виданню "Страна".

Топольська вирішила вкоротити волосся і перефарбуватися в світлий колір.

"Чесно кажучи, я ще не задоволена результатом. Колір важко мені дався і він не досконалий. Потрібно почекати, щоб його довести до кінця. Яким буде підсумковий мій образ я поки не знаю, але зараз це не зовсім те, що я хотіла. І з зачіскою складно. Багато нюансів. Структура волосся змінилася і я поки не можу звикнути до них, вони зовсім інші в укладанні ", - поділилася вона.

Ідея підстригтися у Анастасії Топольського виникла в минулому році під час однієї з фотосесій.

Відео: Анастасія Топольська змінила імідж (facebook.com/nastia.dj.ua)

"Я зрозуміла, що ось зараз треба щось міняти. Ні краплі не сумнівалася. Це круто, коли робиш щось таке незвичайне. А взагалі головна причина зміни кольору волосся - це те, що мені дуже швидко стає нудно. Тому я нескінченно змінююся ", - розповіла вона.

Топольська зазначила, що коротка стрижка дуже зручна в повсякденному носінні

"Щоб мати довге волосся потрібно жити в одному місці і ходити робити зачіски: заплітати коси, робити різні укладання. На гастролях це неможливо якщо ти не Мадонна", - додала вона.

До речі, Лещенко поскаржився на медовий місяць з Топольського.