ua en ru

"Жіночих персонажів майже завжди гвалтують": Кіра Найтлі розповіла про роль жінки в сучасних фільмах

"Жіночих персонажів майже завжди гвалтують": Кіра Найтлі розповіла про роль жінки в сучасних фільмах Фото: Variety

Актриса зізналася, що її ніколи не домагалися на знімальному майданчику

Британська актриса і дворазова номінантка на премію "Оскар" Кіра Найтлі розповіла, чому частіше знімається в історичних картинах і рідко погоджується на проекти про "сучасних дівчат". Вона вважає, що в останніх фільмах жінок часто показують в ролі жертв. Про це повідомляє Variety.

"Я не знімаюся у фільмах про сучасний світ, тому що жіночих персонажів майже завжди гвалтують. Я завжди знаходжу щось несмачне в тому, як у фільмах зображують [сучасних] жінок, в той час як в історичних картинах я завжди знаходила дуже надихаючих героїнь. Звичайно , є і поліпшення. Мені несподівано почали надсилати сценарії з сучасними жінками, яких не гвалтують на перших же п'яти сторінках і яких не ввели в сюжет просто заради ролі люблячої подруги або дружини", - прокоментувала Найтлі ситуацію в Голлівуді.

Актриса також зізналася, що сама ніколи не піддавалася насильству на зйомках, а про продюсера Харві Вайнштейн вона може згадувати тільки як про колегу і професіонала своєї справи. "Він завжди був справжнім професіоналом під час роботи над фільмами, в яких я знімалася. Я знала про його репутаціїю хулігана. Він був відомий тим, що дзвонив людям посеред ночі і кричав на них. Однак зі мною не відбувалося подібного і, звичайно, він не пропонував мені зробити масаж або щось в цьому роді. Я не знала про згвалтування та інші жахливі речі. Думаю, багато людей були налякані, боялися помсти, тому мовчали", - зазначила артистка.