ua en ru

"Жіночими я майже не користуюся": Наталя Могилевська розповіла, як "жила за чоловічим принципом"

"Жіночими я майже не користуюся": Наталя Могилевська розповіла, як "жила за чоловічим принципом" Фото: Наталя Могилевська (Прилепа Олександр / УНІАН)

Співачка здивувала сміливою заявою

Наталя Могилевська зізналася, що їй доводиться розкривати в собі жіночі якості, оскільки довгий час вона "жила за чоловічим принципом". Цим визнанням співачка поділилася на своїй сторінці в Instagram.

"Головним придбанням останніх років стало усвідомлення, що моя природа і головний талант за фактом народження - просто бути жінкою. Раніше я жила за чоловічим принципом. Але ж жінка може бути успішною лише тоді, коли вона реалізовує свою природу", - написала вона.

"Жіночими я майже не користуюся": Наталя Могилевська розповіла, як "жила за чоловічим принципом"

Скріншот поста (instagram.com/nataliya_mogilevskaya)

"Одного разу я написала на листочку все традиційно чоловічі якості і жіночі. Виявилося, що жіночими я майже не користуюся. Тому протягом наступних п'яти років, день за днем ​​я акуратно розкривала кожне з них. Намагалася знаходити в собі гнучкість, привабливість, красу, розвивати м'якість, материнське прийняття і прощення, вміння бути в тіні", - поділилася Могилевська.

Раніше Наталія Могилевська відверто розповіла про особисте життя.

"Моє серце, як і раніше вільно. Але я відійшла після розставання з чоловіком і відчуваю, що сьогодні готова до створення нових відносин", - сказала вона.