ua ru

Женя Галич із O. Torvald зізнався, з ким провів ніч після перемоги в півфіналі Нацвідбору

Женя Галич із O. Torvald зізнався, з ким провів ніч після перемоги в півфіналі Нацвідбору Фото: Женя Галич, лідер групи O. Torvald

Музиканти розповіли, що до ранку за ними приїхали дружини і навіть поліцейські

Женя Галич, фронтмен і засновник групи O. Torvald, яка вийшла у фінал Національного відбору на Євробачення 2017, поділився з підписниками у Facebook, де і з ким провів ніч після переможного виступу в третьому півфіналі.

"Всю ніч просиділи з консьєржем ДК КПІ, розмовляючи про вічне і філософствуючи про марно втрачений час. Вранці за нами приїхали дружини, за кимось - батьки, ну а за Колею - поліція. Вчора було відмінно. Спасибі всім, хто постами агітував голосувати за O. Torvald, спасибі всім, хто голосував", - написав Женя.

Він назвав дивовижним той факт, що група пройшла у фінал відбору.

"Сподіваюся, ви почули те, що ми хотіли сказати. Сподіваюся, ми разом мотнем на Левобережку в травні", - каже музикант, натякаючи на участь в Евробаченні 2017 від України.

При цьому Галич зазначив, що кращими, на думку колективу, у третьому півфіналі були хлопці з Kadnay, які отримали найвищий бал від журі, але не знайшли сильної підтримки у глядачів.

До речі, визначений порядок виступу конкурсантів у фіналі Нацвідбору на Євробачення 2017.