ru ua

"Жити в цій країні не можна": Панін закликав усіх бігти з РФ

"Жити в цій країні не можна": Панін закликав усіх бігти з РФ Фото: Олексій Панін (instagram.com/alekseypanin77)

Актор зізнався, що більшість населення є "злими й дурними"

Скандально відомий російський актор Олексій Панін закликав співгромадян залишати територію країни, оскільки там живуть "злі та дурні" люди. Про це повідомляє радіостанція "Говорит Москва".

"Хочу побажати всім людям, якщо вони думають про своїх дітей, про себе — біжіть і рятуйтеся. Жити в цій країні не можна. У цій країні ніколи нічого не зміниться. Який народ – такий і уряд. Кожен народ заслуговує на свій уряд. Жити в суспільстві напівуголовників, гомофобів, неосвічених, дурних, злих людей я не хочу", - сказав він.

Більш того, Панін також уточнив, коли саме залишить територію країни.

"В даний момент ми починаємо знімати повнометражне кіно. З першого жовтня у мене починається знімальний період в місті Саратові. Як тільки у мене закінчаться зйомки фільму, як тільки у мене закінчиться монтажно-тренувальний період, я заберу свої речі і поїду туди, де не побачу російського народонаселення. Принаймні, в обмеженій кількості побачу", - підкреслив він.

Також, за словами актора, він буде приїжджати в Росію тільки за грошима".

Нагадаємо, відомий російський актор Олексій Панін після дебошу в літаку, опинився в центрі нового скандалу. Відповідний пост він розмістив на своїй сторінці в Instagram, проте через деякий час його видалив

Раніше ми писали, що скандально відомий актор Олексій Панін, який прогулювався вулицями в жіночій еротичній білизні, підкорив мережу новим своїм вбранням. На цей раз він одягнув зношений спортивний костюм з діркою на "п'ятій точці".

Нагадаємо, актор Олексій Панін втік з Росії, залишивши величезні борги. Про це передають росЗМІ. Суд заборонив Паніну, борги якого по аліментах перевищують мільйон рублів, залишати Росію. При цьому артист зізнався радіо "Говорить Москва", що встиг виїхати в Італію.