ua en ru

Він живе в Росії: Анастасія Приходько відцуралася від батька

Він живе в Росії: Анастасія Приходько відцуралася від батька Фото: Анастасія Приходько (РБК-Україна)

Артистка нічого не хоче знати про свого близького родича

Заслужена артистка України Анастасія Приходько, яка відома своїм патріотизмом, розповіла, які у неї стосунки з батьком. Про це вона повідомила в інтерв'ю "Радіо Максимум".

"Я його не хочу знати. Навіть не знаю, коли він народився і де живе, а тим більше його думка! Це лише гучне слово - "батько". Розумію, що він безпосередньо причетний до моєї появи на світ, але моя мати пішла від нього, коли мені було два місяці. Тому він для мене - зовсім стороння людина", - сказала Анастасія.

Відомо, що батько співачки проживає в столиці Росії - Москві. Співачка також зізналася, що її змусило покинути РФ після участі в Євробаченні.

"Спонукало те, що у мене хочуть забрати будинок, державу, історію, дитинство і майбутнє! Мені в одну мить стало не по собі від того, що я співаю на території держави, яка хоче знищити моя держава. От і все. Тому я вирішила: ніякі гроші не змусять мене відмовитися від своєї національності, якою я пишаюся!" - підсумувала виконавиця.

Нагадаємо, співачка взяла участь у шоу Першого каналу "Фабрика зірок 7", в якому зайняла перше місце, після чого почала співпрацю з продюсером Костянтином Меладзе. Представляла Росію на музичному конкурсі "Євробачення-2009" з російсько-українською піснею "Мамо". У фінальній частині конкурсу посіла 11-е місце.

Читайте також Приходько заявила, що їй "до цих пір не дають вільно дихати" в Україні.