Ми живемо у світі чоловіків: Могилевська змогла знайти місце в житті традиційним жіночим якостям

Четвер 15 грудня 2016 12:24
Ми живемо у світі чоловіків: Могилевська змогла знайти місце в житті традиційним жіночим якостям
Фото: Прем'єра кліпу "Я завелася" має відбутися 15 грудня (instagram/nataliya_mogilevskaya)

Співачка розповіла, як важливо знайти гармонію у світі чоловіків

В очікуванні прем'єри кліпу на пісню "Я завелася" українська співачка Наталя Могилевська також роз'яснила шанувальникам суть своєї нової пісні.

"Я завелася, для мене означає народження жінки в моєму серці", - пише Могилевська на своїй сторінці Instagram.

На думку співачки, ми зараз живемо у світі чоловіків, який диктує нам свої закони і правила. Однак Могилевська все ж таки змогла знайти в своєму житті місце традиційним жіночим якостям.

"Ми живемо у світі чоловіків, за законами і правилами властивим їм і успіх, якого ми так хочемо приходить до нас саме цим шляхом, але щось невловиме і цінне ми втрачаємо на шляху. Варто витратити час і сили на усвідомлення, щоб знайти місце в житті традиційним жіночим якостям. Ніжності, гнучкості, співчуття, загадки, вміння пробачити і прийняти як мама дитини. Все, що дає нам життя, має і може бути реалізовано. Гармонія в балансі", - пише Наталія Могилевська.

 

Я завелася, для мене означає народження жінки в моєму серці. Ми живемо у світі чоловіків, за законами і правилами властивим їм і успіх, якого ми так хочемо приходить до нас саме цим шляхом, але щось невловиме і цінне ми втрачаємо шляху. Варто витратити час і сили на усвідомлення, що б знайти місце в житті традиційним жіночим якостям. Ніжності, гнучкості, співчуття, загадки, вміння пробачити і прийняти як мама дитини. Все, що дає нам життя, має і може бути реалізовано. Гармонія в балансі. #премьера2016 #снаступащим #язавелась #могилевська #freedombalet #mail mogilevskaya

A photo posted by Наталія Могилевська (@nataliya_mogilevskaya) on

До речі, таке повідомлення на Instagram-сторінці співачки з'явилося напередодні офіційної прем'єри кліпу "Я завелася", тизер якого був представлений ще в листопаді.

До речі, Наталя Могилевська розповіла, як за 15 хвилин в день стати щасливою.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся