ru ua

Зібров розповів історію створення свого "київського" хіта

Зібров розповів історію створення свого "київського" хіта Фото: Павло Зібров (facebook.com/pavlozibrov57)

Популярний артист каже, що цю пісню знають у всьому світі

Пісня "Хрещатик", що вже стала культовою, є "підпільним гімном". Про це розповів відомий український співак, виконавець хіта Павло Зібров.

"Пісня є така "Бо хрещений батько мій - то Хрещатик". Ми вдало написали цю пісню 24 роки тому. Поки буде процвітати наш Хрещатик - до тих пір буде звучати ця пісня. Це ж підпільний гімн, народний", - сказав музикант в інтерв'ю "The Village Україна".

"І про Лавру, і про те, що "найкращі коханки - то киянки". І "не проміняв би я ні на Москву, ні Амстердам". От як символічно! Геніальний поет Рибчинський, тому зіпсувати музикою Зібров не зміг. Це моя візитівка. Куди б я не приїжджав - і в Україні, і за кордоном - в Ізраїлі, Німеччині, Канаді - всюди знають "Хрещатик". На кожному концерті я починаю і закінчую цією піснею", - додав Зібров.

Відео: Кліп "Хрещатик" (YouTube/Павло Зібров)

Артист зізнався, що він ностальгує по старому Києву.

"У мене є ностальгія за старим Києвом. Мені здається, люди були добріші, культурніші. Не було такого поняття, як йти по вулиці і палити цигарку чи пити пиво. Зараз кожен сам за себе - виживає як може, як хоче. Люди менше співчувають один одному. Раніше увечері всі виходили в двір - старші грали в доміно, малеча гралася. Ото була отака "тусовка" коло кожного під’їзду, дворику. Обмінювалися інформацією, бо ж не було ноутбуків та телефонів. Народ більше спілкувався. Я зараз за цим страшенно жалкую", - сказав він.

Раніше Павло Зібров відреагував на відставку Балчуна з "Укрзалізниці".