ua en ru

"Зірковий шлях": Слава Камінська розкрила правду про розлучення з чоловіком

"Зірковий шлях": Слава Камінська розкрила правду про розлучення з чоловіком Фото: Слава Камінська з чоловіком (Instagram/slava_kaminska)

Солістка групи "Неангели" Слава Камінська прокоментувала свої слова про складні стосунки з чоловіком Едгаром

У програмі "Зірковий шлях", яка виходить по буднях о 09:15 на каналі "Україна" із ведучими Олександром Скічко та Альоною Вінницькою, співачка Слава Камінська розвіяла чутки про можливе розлучення з чоловіком.

"Знаєте, всі дівчата іноді можуть посумувати, можуть не сумувати. Але в житті кожної дівчини, жінки була якась ситуація, яка шкрябала зсередини і її потрібно було випустити, виговоритися", – розповіла співачка за лаштунками концерту "Музична платформа", що вийде в ефірі каналу "Україна" 14 жовтня.

Слава додала, що не збирається ставити крапку у стосунках з батьком своїх дітей і сподівається, що все налагодиться найближчим часом.

alt

Фото: Слава Камінська з чоловіком і сином (Instagram/slava_kaminska)

Раніше проблеми у відносинах прокоментував сам Едгар Камінський. Так, за його словами, на їх відносини зі Славою впливає насичений графік роботи.

"Просто у мене повно роботи, у неї повно роботи. Ми якось менше зустрічаємося і спілкуємося. Звичайно, це впливає на сімейні відносини", – зізнався "Зірковому шляху" Едгар.

Але він закликав всіх не вірити чуткам і запевнив, що все буде в порядку: "Фанати, не переживайте. Все буде добре".

Нагадаємо, Слава Камінська нещодавно зізналася в тому, що вони з чоловіком переживають не найкращі часи. Співачка розповіла, що пара входить у "зону турбулентності" і перевіряє відносини на міцність, а їхній шлюб перебуває під загрозою.

alt

Фото: Ведучі програми "Зірковий шлях" Олександр Скічко та Альона Вінницька (прес-служба)

Дивіться програму "Зірковий шлях" з понеділка по п'ятницю о 9:15 на каналі "Україна".