ua en ru

Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)

Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото) Фото: Зйомки кліпу до ювілею Caribbean Club Concert Hall (прес-служба)

Відео приурочено до 20-річної річниці з дня відкриття культового клубу

Caribbean Club Concert Hall готується презентувати кліп з самими яскравими артистами української сцени. Відео приурочено до 20-річної річниці з дня відкриття культового клубу. У лютому Caribbean Club готує святкове шоу, а сьогодні вітає всіх з наступаючим Новим роком і Різдвом і робить перші подарунки до свят: веселі фото зі зйомок.

Caribbean Club Concert Hall, один з найкультовіших клубів України, занурений у підготовку до святкування 20-річного ювілею. Нещодавно закінчилися зйомки кліпу, присвяченого цієї круглої дати. У п'ятихвилинному музичному відео кількість українських зірок на хвилину дії зашкалює. Злата Огневич, Фагот, Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян, Андрій Джеджула, Олексій Мочанов, Гарік Кричевський - постануть перед глядачами в несподіваних образах, а дух і настрій свята, що панують у стінах Caribbean Club Concert Hall, передані режисерами влучно і точно.

Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)

Фото: Caribbean Club Concert Hall - зйомки кліпу (прес-служба)

Над роликом працювали команда режисерів і хореографів: Олена Коляденко і Костянтин Гордієнко.

Фагот зізнався, що навіть не читав сценарію, але погодився брати участь у зйомках, оскільки повністю довіряє смаку Caribbean Club: "Я не бачив повного сценарію, але знаю, що це буде мюзикл. Загалом, мені й самому цікаво, що вийде. Я пам'ятаю, що коли я вперше зайшов в Caribbean Club, то відразу подумав, що це місце може бути клубом тих часів, коли на Кубі почалася революція. Такий "карибський гламур", чесний, без зайвого пафосу і без мішури. Мені тут подобається".

Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)

Фото: Зйомки кліпу до ювілею Caribbean Club (прес-служба)

Ігор Іллюк, директор Caribbean Club, на питання, як прийшла ідея зняти цілий маленький мюзикл, відповів:

"Я вважаю, що за 20 років роботи ми заслужили таку красиву листівку. Ми покладемо її в наш альбом, і будемо під настрій діставати цей сувенір і милуватися, занурюючись в прекрасні спогади. Найскладніше в цьому проекті було зібрати в один час і в одному місці зірок української естради, враховуючи їх колосальну зайнятість і графіки", - сказав він.

Над кліпом працювали: ідея - К. Гордієнко, режисери - Л. Коляденко і До.Гордієнко, оператор - Е. Сахно, хореограф - К. Гордієнко, художник - Ст. Кошовий "Технології та дизайн", стиль - Н.Дідик, аранжування, запис - Д. Каднай, Mua - С. Римакова, волосся - Л. Твелина, монтаж: К. Гордієнко, адміністратор - К. Костюченко, техдиректор - А. Пономарьов, продюсер - Е. Пономаренко, постпродакшн - К. Гордієнко, М. Розумний.

Учасники: Злата Огневич, Freedom-ballet, Freedom jazz, Андрій Джеджула, Гарік Кричевський, Олег Фагот, Олексій Мочанов, Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян, Володимир Шпудейко, ManSound, Амадор Лопес, Лідія Скорубская ("CHICA-BAND") і балет NC17.

Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)Злата Огневич, Фагот, Гарік Кричевський, Олексій Мочанов та інші зірки знялися у мюзиклі до ювілею культового клубу (фото)

Фото: Кліп зняли до 20-річчя клубу Caribbean Club (прес-служба)

Caribbean Club, один з найстаріших клубів Києва, був заснований в 1998 році, і за короткий час придбав культовий статус. У 2013 Caribbean Club пережив повну трансформацію і перетворився в Caribbean Club Concert Hall: нова будівля клубу було відбудовано з нуля, сам проект і натуральні матеріали обробки сприяють прекрасній акустиці.

Гордість Caribbean Club Concert Hall - це камерні та акустичні концерти, джазові проекти, театральні постановки, що проходять в оригінальних форматах.

Зазначимо, що ювілейне шоу, присвячене 20-річчю Caribbean Club Concert Hall відбудеться 23 лютого в Caribbean Club.

До речі, українські зірки розповіли, як збираються провести новорічну ніч.